Ambia Home SEDACÍ LAVICE, dřevo, textil, 100/54/30 cm

Sedací lavice se sametovým potahem v modré barvě vás na první pohled okouzlí elegancí starých časů. Spojení sametu, zdobných područek a černých... více informací »
Ambia Home SEDACÍ LAVICE
Značka: Ambia Home
2 213 Kč2 699 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
Sedací lavice se sametovým potahem v modré barvě vás na první pohled okouzlí elegancí starých časů. Spojení sametu, zdobných područek a černých...

Sedací lavice se sametovým potahem v modré barvě vás na první pohled okouzlí elegancí starých časů. Spojení sametu, zdobných područek a černých dřevěných nohou v romantickém stylu je naprosto jedinečné. Díky pěnovému čalounění je lavice velmi pohodlná i pro delší posezení. Sametový povrch polyesterového potahu nejen hezky vypadá, ale je velmi příjemný i na dotek! Dopřejte si trochu nostalgie – lavice s celkovou délkou cca 100 cm určitě najde místo v každém obýváku, ložnici nebo předsíni. – TYP: WHWY10030-M, SAMET.POTAH – NAVI, DŘ.NOHYČERNÁ, – Š/V/H: 100/54/30CM. Barva – modrá. Materiál – .

Nový produkt Ambia Home SEDACÍ LAVICE, dřevo, textil, 100/54/30 cm originál od značky Ambia Home lze zakoupit právě v bezva akci! Akční cena od 2 213 Kč.