Ambia Home TABURET, dřevo, textil, 50/40/50 cm

Taburet se sametovým povrchem v decentní růžové bude nejen obdivovanou dekorací každého pokoje, ale i praktickým doplňkem ve vaší domácnosti.... více informací »
Ambia Home TABURET
Značka: Ambia Home
2 131 Kč2 599 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
Taburet se sametovým povrchem v decentní růžové bude nejen obdivovanou dekorací každého pokoje, ale i praktickým doplňkem ve vaší domácnosti....

Taburet se sametovým povrchem v decentní růžové bude nejen obdivovanou dekorací každého pokoje, ale i praktickým doplňkem ve vaší domácnosti. Nabízí totiž nejen přídavné místo k posezení, ale disponuje i praktickým úložným prostorem, kam se schovají nejen noviny, ale i třeba deka. Taburet má průměr cca 50 cm a výšku cca 40 cm, která je optimální pro pohodlné posezení. Taburet vydrží až cca 120 kg. Pohodlný a praktický doplněk do každé domácnosti! – TYP: WHWY5040-A, SAMET.POTAH – SOFT PINK, S ÚLOŽ.PROSTOREM, – Š/V/H: 50/40/50CM. Barva – růžová. Materiál – .

Unikátní a oblíbený produkt Ambia Home TABURET, dřevo, textil, 50/40/50 cm od dodavatele s dlouholetou historií Ambia Home jde sehnat již dnes skutečně levně. Akční cena 2 131 Kč.