Ambia Home TABURET, dřevo, textil, 50/50/40 cm

Taburet se sametovým povrchem v tmavě zelené bude nejen obdivovanou dekorací každého pokoje, ale i praktickým doplňkem ve vaší domácnosti. Nabízí... více informací »
Ambia Home TABURET
Značka: Ambia Home
2 131 Kč2 599 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
Taburet se sametovým povrchem v tmavě zelené bude nejen obdivovanou dekorací každého pokoje, ale i praktickým doplňkem ve vaší domácnosti. Nabízí...

Taburet se sametovým povrchem v tmavě zelené bude nejen obdivovanou dekorací každého pokoje, ale i praktickým doplňkem ve vaší domácnosti. Nabízí totiž nejen přídavné místo k posezení, ale disponuje i praktickým úložným prostorem, kam se schovají nejen noviny, ale i třeba deka. Taburet má průměr cca 50 cm a výšku cca 40 cm, která je optimální pro pohodlné posezení. Taburet vydrží až cca 120 kg.Pohodlný a praktický doplněk do každé domácnosti! – TYP: WHWY5040-A, SAMET.POTAH – ZELENÁ, S ÚLOŽNÝM PROSTOREM, – Š/V/H: 50/40/50CM. Barva – zelená. Materiál – .

Tento kvalitní a žádaný kousek Ambia Home TABURET, dřevo, textil, 50/50/40 cm od skvělého a známého výrobce Ambia Home naleznete momentálně na našich stránkách za nejnižší cenu! Akční ceny od 2 131 Kč.