Bielastické potahy VITTORIA hnědá křeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 40 – 70 cm)

Zaslouží si vaše křeslo nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše oblíbené křeslo ještě slouží, jen je trošku... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Decodoma
995 Kč
Ověřit dostupnost
Zaslouží si vaše křeslo nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše oblíbené křeslo ještě slouží, jen je trošku...

Zaslouží si vaše křeslo nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše oblíbené křeslo ještě slouží, jen je trošku „unavené“ na pohled? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašeho starého křesla během chvilky. Italské napínací potahy Vittoria jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a přizpůsobí se téměř každému typu sedací soupravy či křesla. Potahy mají velmi jemné žíhování „tón v tónu“, které dodá vašemu křeslu šmrnc a zároveň na něm nebude vidět každé smítko. Váš domov s těmito potahy získá zcela novou atmosféru bez náročné výměny celého křesla!

K napínacím potahům doporučujeme zakoupit upevňovací váleček k dokonalému zafixování potahu.

Bielastické potahy na sedací soupravu jsou vyrobeny z moderního mikrovlákna, které je odolné a příjemné na dotek. Obnoví starší křeslo nebo spolehlivě ochrání nové před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky.

  • Vyrobeny v Itálii.
  • Lze prát v pračce na 30 °C.
  • Materiál: 100% polyester – mikrovlákno, gumičková osnova
Hodně oblíbený produkt Bielastické potahy VITTORIA hnědá křeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 40 - 70 cm) od oblíbené značky se zárukou kvality Decodoma jde koupit v naší internetové nabídce za výprodejovou cenu. Nabídka již od 995 Kč.