Bielastické potahy VITTORIA hnědá křeslo ušák (š. 60 – 110 cm)

Zaslouží si váš ušák nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše křeslo ještě slouží, jen je trošku „unavené“ na... více informací »
Produkt bez obrázku
1 895 Kč
Ověřit dostupnost
Zaslouží si váš ušák nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše křeslo ještě slouží, jen je trošku „unavené“ na...

Zaslouží si váš ušák nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše křeslo ještě slouží, jen je trošku „unavené“ na pohled? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašeho starého ušáku během chvilky. Italské napínací potahy Vittoria jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a přizpůsobí se téměř každému typu sedací soupravy či křesla. Potahy mají velmi jemné žíhování „tón v tónu“, které dodá vaší sedačce šmrnc a zároveň na ní nebude vidět každé smítko. Váš domov s těmito potahy získá zcela novou atmosféru bez náročné výměny celého křesla!

K napínacím potahům doporučujeme zakoupit upevňovací váleček k dokonalému zafixování potahu na křesle.

Bielastické potahy jsou vyrobeny z moderního mikrovlákna, které je odolné a příjemné na dotek. Obnoví starší křeslo nebo spolehlivě ochrání nové před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky.

  • Vyrobeny v Itálii.
  • Lze prát v pračce na 30 °C.
  • Materiál: 100% polyester – mikrovlákno, gumičková osnova
Často hledaný produkt Bielastické potahy VITTORIA hnědá křeslo ušák (š. 60 - 110 cm) od společnosti se zárukou kvality Decodoma můžete sehnat momentálně extra se slevou! Nyní pořídíte za super cenu 1 895 Kč.