Bielastické potahy VITTORIA hnědá trojkřeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 150 – 200 cm)

Zaslouží si vaše sedací souprava nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše sedačka ještě slouží, jen je trošku... více informací »
Produkt bez obrázku
1 795 Kč
Ověřit dostupnost
Zaslouží si vaše sedací souprava nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše sedačka ještě slouží, jen je trošku...

Zaslouží si vaše sedací souprava nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše sedačka ještě slouží, jen je trošku „unavená“ na pohled? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vaší staré sedací soupravy během chvilky. Italské napínací potahy Vittoria jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a přizpůsobí se téměř každému typu sedací soupravy či křesla. Potahy mají velmi jemné žíhování „tón v tónu“, které dodá vaší sedačce šmrnc a zároveň na ní nebude vidět každé smítko. Váš domov s těmito potahy získá zcela novou atmosféru bez náročné výměny celé sedačky!

K napínacím potahům doporučujeme zakoupit upevňovací váleček k dokonalému zafixování potahu na sedačce.

Bielastické potahy na sedací soupravu jsou vyrobeny z moderního mikrovlákna, které je odolné a příjemné na dotek. Obnoví starší sedačku nebo spolehlivě ochrání novou před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky.

  • Vyrobeny v Itálii.
  • Lze prát v pračce na 30 °C.
  • Materiál: 100% polyester – mikrovlákno, gumičková osnova
Oblíbený produkt Bielastické potahy VITTORIA hnědá trojkřeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 150 - 200 cm) od dodavatele s dobrým jménem Decodoma jednoduše můžete získat v aktuální nabídce pořád výhodně! Výhodně za 1 795 Kč.