Bielastické potahy VITTORIA smetanová sedačka s otomanem vpravo (š. 170 – 300 cm)

Zaslouží si vaše rohová sedací souprava nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše sedačka ještě slouží, jen je trošku... více informací »
Produkt bez obrázku
3 295 Kč
Ověřit dostupnost
Zaslouží si vaše rohová sedací souprava nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše sedačka ještě slouží, jen je trošku...

Zaslouží si vaše rohová sedací souprava nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše sedačka ještě slouží, jen je trošku „unavená“ na pohled? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vaší staré rohovky během chvilky. Italské napínací potahy Vittoria jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a přizpůsobí se téměř každému typu sedací soupravy či křesla. Potahy mají velmi jemné žíhování „tón v tónu“, které dodá vaší sedačce šmrnc a zároveň na ní nebude vidět každé smítko. Váš domov s těmito potahy získá zcela novou atmosféru bez náročné výměny celé sedačky!

K napínacím potahům doporučujeme zakoupit upevňovací váleček k dokonalému zafixování potahu na sedačce.

Bielastické potahy na sedací soupravu jsou vyrobeny z moderního mikrovlákna, které je odolné a příjemné na dotek. Obnoví starší sedačku nebo spolehlivě ochrání novou před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky.

  • Vyrobeny v Itálii.
  • Potah se bohužel nevejde do běžné pračky, ale v každé čistírně si s ním poradí.
  • Materiál: 100% polyester – mikrovlákno, gumičková osnova
Tento akční a ve slevě produkt Bielastické potahy VITTORIA smetanová sedačka s otomanem vpravo (š. 170 - 300 cm) od společnosti s předním postavením na trhu Decodoma jednoduše získáte v naší aktuální nabídce za rozumné peníze! Akční ceny od 3 295 Kč.