Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome

Elegantní a stylové křeslo MIDAS v chesterfield stylu se stane pýchou vašeho obývacího pokoje. Křeslo je čalouněné kvalitní... více informací »
Produkt bez obrázku
13 779 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní a stylové křeslo MIDAS v chesterfield stylu se stane pýchou vašeho obývacího pokoje. Křeslo je čalouněné kvalitní...

Elegantní a stylové křeslo MIDAS v chesterfield stylu se stane pýchou vašeho obývacího pokoje. Křeslo je čalouněné kvalitní sametovou látkou v barevném provedení: šedá. Vnitřní rám tvoří pevné dřevo. Křeslo disponuje pružinovou sedací plochou a silným pohodlným polstrováním. Celé křeslo se pyšní dekorativním prošíváním a kovovými nýty. Barva:šedáMateriál:masivní dřevo / sametová látka (100% polyester) Rozměry:šířka: 85 cmhloubka: 76 cmvýška: 105 cmšířka sedu: 50 cmhloubka sedu: 52 cmvýška sedu: 46 cmvýška zádové opěrky: 65 cmvýška područek: 17 cmvýška nožiček: 19 cmDodáváno v demontu.,Elegantní a stylové křeslo MIDAS v chesterfield stylu se stane pýchou vašeho obývacího pokoje. Křeslo je čalouněné kvalitní sametovou látkou v barevném provedení: šedá. Vnitřní rám tvoří pevné dřevo. Křeslo disponuje pružinovou sedací plochou a silným pohodlným polstrováním. Celé křeslo se pyšní dekorativním prošíváním a kovovými nýty. Barva:šedáMateriál:masivní dřevo / sametová látka (100% polyester) Rozměry:šířka: 85 cmhloubka: 76 cmvýška: 105 cmšířka sedu: 50 cmhloubka sedu: 52 cmvýška sedu: 46 cmvýška zádové opěrky: 65 cmvýška područek: 17 cmvýška nožiček: 19 cmDodáváno v demontu.

Designový produkt Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome od kvalitní značky Invicta pohodlně dostanete aktuálně na webu za nejnižší cenu. V současnosti za 13 779 Kč.