Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome Hnědá

Elegantní a stylové křeslo v chesterfield stylu. Křeslo je čalouněné kvalitní látkou z mikrovlákna s efektem broušené kůže... více informací »
Produkt bez obrázku
16 768 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní a stylové křeslo v chesterfield stylu. Křeslo je čalouněné kvalitní látkou z mikrovlákna s efektem broušené kůže...

Elegantní a stylové křeslo v chesterfield stylu. Křeslo je čalouněné kvalitní látkou z mikrovlákna s efektem broušené kůže ve dvou barevných variantách: hnědá a šedohnědá taupe. Vnitřní rám tvoří pevné dřevo. Celé křeslo se pyšní dekorativním prošíváním a kovovými nýty. Barva:hnědášedohnědá taupeVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:masivní dřevo / látka z mikrovlákna (100% polyester) Rozměry:šířka: 105 cmhloubka: 88 cmvýška: 72 cmšířka sedu: 49 cmhloubka sedu: 55 cmvýška sedu: 49 cmvýška zádové opěrky: 31 cmvýška nožiček: 9 cmDodáváno v demontu.,Elegantní a stylové křeslo v chesterfield stylu. Křeslo je čalouněné kvalitní látkou z mikrovlákna s efektem broušené kůže ve dvou barevných variantách: hnědá a šedohnědá taupe. Vnitřní rám tvoří pevné dřevo. Celé křeslo se pyšní dekorativním prošíváním a kovovými nýty. Barva:hnědášedohnědá taupeVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:masivní dřevo / látka z mikrovlákna (100% polyester) Rozměry:šířka: 105 cmhloubka: 88 cmvýška: 72 cmšířka sedu: 49 cmhloubka sedu: 55 cmvýška sedu: 49 cmvýška zádové opěrky: 31 cmvýška nožiček: 9 cmDodáváno v demontu.

Oblíbený a kvalitní kus Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome Hnědá od značky s dlouholetou tradicí Invicta pohodlně pořídíte aktuálně za mimořádně nízkou cenu. Stojí teď u nás 16 768 Kč.