Dvojité polohovací TV křeslo KYKLOP Dekorhome

Elegantní a stylové dvojité TV křeslo. Křeslo je čalouněné texturovanou látkou v barevném provedení: šedá. Toto dvojité... více informací »
Produkt bez obrázku
24 476 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní a stylové dvojité TV křeslo. Křeslo je čalouněné texturovanou látkou v barevném provedení: šedá. Toto dvojité...

Elegantní a stylové dvojité TV křeslo. Křeslo je čalouněné texturovanou látkou v barevném provedení: šedá. Toto dvojité křeslo bude skvělou volbou pro vášnivé diváky, kteří si chtěji připadat jako v kině. Dvojité křeslo má uprostřed opěrku se skrytou přihrádkou a navíc dva držáky nápojů. Díky páčce na boční straně se jednoduše vytáhne opěrka nohou pro maximální pohodlí. Barva:šedáMateriál:látkaRozměry:šířka: 185 cmhloubka: 94 – 165 cmvýška: 104 cmšířka sedu: 50 cmhloubka sedu: 53 cmvýška sedu: 48 cmvýška zádové opěrky: 67 cmDodáváno v demontu.,Elegantní a stylové dvojité TV křeslo. Křeslo je čalouněné texturovanou látkou v barevném provedení: šedá. Toto dvojité křeslo bude skvělou volbou pro vášnivé diváky, kteří si chtěji připadat jako v kině. Dvojité křeslo má uprostřed opěrku se skrytou přihrádkou a navíc dva držáky nápojů. Díky páčce na boční straně se jednoduše vytáhne opěrka nohou pro maximální pohodlí. Barva:šedáMateriál:látkaRozměry:šířka: 185 cmhloubka: 94 – 165 cmvýška: 104 cmšířka sedu: 50 cmhloubka sedu: 53 cmvýška sedu: 48 cmvýška zádové opěrky: 67 cmDodáváno v demontu.

Výjimečný a žádaný výrobek Dvojité polohovací TV křeslo KYKLOP Dekorhome od skvělé značky Invicta je k dostání právě nyní na našich stránkách v akci. Aktuálně za 24 476 Kč.