decorior

Herní křeslo s podnožkou PVC / kov Dekorhome Bílá

Neodolatelný kus Herní křeslo s podnožkou PVC / kov Dekorhome Bílá od výrobce Vida jde nakoupit právě teď v nabídce napořád výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 5 632 Kč.
EAN: 8720286193327
Herní křeslo s podnožkou PVC / kov Dekorhome Bílá
Ověřit dostupnost
Značka: vida
5 632

Nápadná a luxusní herní židle skvěle doplní domácnost či kancelář každého náruživého hráče i pracanta.
Počítačová židle má vysoké opěradlo, které zajišťuje správnou oporu zádům a krku. Ergonomický a hustě polstrovaný sedák vám zajistí pohodlí při sezení. Dva extra polštářky předchází bolestem v oblasti krku a bederní páteře. Konstrukce s nastavitelnou výškou vám umožňuje přizpůsobit polohu sedáku podle výšky stolu pro pohodlné a zdravé sezení u počítače. Sklápěcí opěradlo, které můžete nastavit do sklopené nebo vzpřímené polohy, je perfektní pro chvíle oddechu během přestávky v hraní. Také výsuvná opěrka nohou přispívá k většímu pohodlí. Pojezdová kolečka chrání vaši podlahu a zaručují snadnou mobilitu.Barva: bílá / černáčervená / černámodrá / černázelená / černášedá / černáčerná / černáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: PVC / kovRozměry: šířka: 68 cmhloubka: 69 cmvýška: 123 – 133 cmšířka sedu: 37 cmhloubka sedu: 51 cmvýška sedu: 44 – 54 cmvýška područek od sedáku: 17 – 23 cmNosnost: 110 kgHmotnost: 19,7 kgDodáváno v demontu.,Nápadná a luxusní herní židle skvěle doplní domácnost či kancelář každého náruživého hráče i pracanta.
Počítačová židle má vysoké opěradlo, které zajišťuje správnou oporu zádům a krku. Ergonomický a hustě polstrovaný sedák vám zajistí pohodlí při sezení. Dva extra polštářky předchází bolestem v oblasti krku a bederní páteře. Konstrukce s nastavitelnou výškou vám umožňuje přizpůsobit polohu sedáku podle výšky stolu pro pohodlné a zdravé sezení u počítače. Sklápěcí opěradlo, které můžete nastavit do sklopené nebo vzpřímené polohy, je perfektní pro chvíle oddechu během přestávky v hraní. Také výsuvná opěrka nohou přispívá k většímu pohodlí. Pojezdová kolečka chrání vaši podlahu a zaručují snadnou mobilitu.Barva: bílá / černáčervená / černámodrá / černázelená / černášedá / černáčerná / černáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: PVC / kovRozměry: šířka: 68 cmhloubka: 69 cmvýška: 123 – 133 cmšířka sedu: 37 cmhloubka sedu: 51 cmvýška sedu: 44 – 54 cmvýška područek od sedáku: 17 – 23 cmNosnost: 110 kgHmotnost: 19,7 kgDodáváno v demontu.