Hom`in VÝSUVNÝ STŮL

Tento jídelní stůl od HOM`IN  Vás okouzlí svým neotřelým designem. Stůl v elegantní bílé barvě s vysokým leskem má nohy ve tvaru písmene X upevněné na 2 stojany z kartáčované ušlechtilé oceli, které poskytují stolu výbornou stabilitu. Obdélníková deska stolu o rozměrech cca 140 x 85 cm je vyrobena z MDF a její horní strana je ještě pokryta deskou ze zalakovaného žáruvzdorného skla. Výhoda: v případě potřeby je možné stůl roztáhnout až na délku 175 cm. Dopřejte si do své jídelny tento designový jídelní stůl! – TYP:HT5506-GN,TOP:MDF BÍLÁ HG – 5MM SKL.DESKA BÍLÁ,KONSTR.: – BÍLÁ HG,STOJAN:UŠL.OCEL.KART.. Barva – vysoce lesklá bílá. Materiál – .

Carryhome JÍDELNÍ STŮL

Jídelní stůl 'Villa' od značky CARRYHOME: nechte se unést do světa úžasných gastronomických zážitků! Ať už to bude romantický večer při svíčkách nebo velký rodinný oběd, Váš nový stůl bude vždy připraven. Je vyroben z vysoce kvalitní plošně lisované desky a nalakovaný okouzlující bílou barvou ve vysokém lesku. Deska stolu o rozměrech cca 180 x 89 cm poskytne všem Vašim hostům dostatek místa. Jedinečnou výhodou tohoto promyšleného stolu je integrované osvětlení: vytvoří u Vás doma příjemnu atmosféru plnou útulnosti. Tento jídelní stůl: o stupeň krásnější domov! – **TYP: 629800H1H1 – **OSVĚTLENÍ V NOZE, – **LAK BÍLÁ LESKLÁ. Barva – bílá. Materiál – .

Carryhome JÍDELNÍ STŮL

Na tomto jídelním stole Vám bude chutnat! Jeho moderní tvar se 2 nohami zaujme na první pohled. Příjemná bílá ve vysokém lesku upoutá pozornost každého Vašeho hosta. Deska s rozměry cca 140 x 80 cm (Š x H) poskytuje prostor pro stolování celé rodiny. Kvalita a styl: Váš nový jídelní stůl od značky CARRYHOME!  – TYP:FY-F81437-1, – LESKLÁ BÍLÁ – 140X75X80 CM, NOSNOST:60 KG. Barva – bílá. Materiál – .

JÍDELNÍ STŮL

Tento jídelní stůl zaujme svým jedinečným vzhledem. Díky zářivé bílé barvě se stane středem pozornosti Vaší jídelny a postará se o elegantní šarm u Vás doma. Stojan z ušlechtilé oceli s kartáčovaným povrchem a 2 mohutné nohy z dřevotřísky ve tvaru sloupu zaručují stabilitu a odolnost stolu. Zkrátka klenot pro Vaši jídelnu! – TYP:HT2500,120X80 CM, BÍLÁ – LESKLÁ, NOHA NEREZ OCEL – KARTÁČOVANÁ, NOSNOST:60 KG. Barva – bílá. Materiál – .