decorior

Tento botník Vás zaujme svým elegantním designem: půvabná bílá prosvětlí předsíň i chodbu. Nadchne Vás velikost vnitřního prostoru: 5 vkládacích polic za 2 dvířky nabízí opravdu velkorysý prostor pro obuv všech ročních období. Své boty budete mít na očích: každý den si vyberete ten pravý kousek ke svému outfitu a budete vypadat perfektně. Tento vynikající botník o výšce cca 176 cm je vyroben z kvalitní plošně lisované desky a je potažen dekorační fólií. Buďte každý den in díky tomuto skvělému botníku! – **TYP:33-251-17 – **KO: BÍLÁ, DVEŘE: BÍLÁ – **2 DVEŘE, 5 VKLÁDACÍCH POLIC. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

Tento botník Vás zaujme svým elegantním designem: korpus v nádherné přírodní barvě dubu sonoma se snoubí s půvabnou bílou barvou čela. Nadchne Vás velikost vnitřního prostoru: 5 vkládacích polic nabízí opravdu velkorysý prostor pro obuv všech ročních období. Své boty budete mít na očích: každý den si vyberete ten pravý kousek ke svému outfitu a budete vypadat perfektně. Tento vynikající botník o výšce cca 176 cm je vyroben z kvalitní plošně lisované desky a je potažen dekorační fólií. Buďte každý den in díky tomuto skvělému botníku! – **TYP: 33-251-68-2 – **KO: SONOMA DUB, TÜ: BÍLÁ – **2 DVEŘE, 5 VKLÁDACÍCH POLIC. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

Tento botník od značky CANTUS bude ve Vaší předsíni vypadat výborně! Nábytek o rozměrech cca 74 x 100 x 40 cm (Š x V x H) je vyroben z kvalitní desky MDF v imitaci dubu sonoma. Příjemná přírodní barva prosvětlí chodbu. za 2 dveřmi se skrývá nastavitelná vkládací police pro Vaši obuv. Praktická zásuvka je vhodná na uložení krémů a čisticích prostředků. Váš nový botník je krásný a praktický!  – **TYP:3015 HH-11,KP:SONOMA – **DUB SVĚTLÝ NB,FR:SONOMA – **DUB SVĚTLÝ MDF,1 ZÁS.,2 DVEŘ. Barva – Sonoma dub. Materiál – kompozitní dřevo.