Waldwelt BOTNÍK

Tento botník Vás zaujme svým kvalitním provedením. Nábytek o rozměrech cca 60 x 105 x 38 cm (Š x V x H) je zhotoven z masivního dubového dřeva s elegantním kartáčovaným povrchem a je vyzdoben prvky ze skla v antracitové barvě. Do úložného prostoru s celkem 2 vkládacími policemi za dvířky s bezúchytkovým otevíráním uložíte svou obuv a ve 2 zásuvkách se systémem soft-close najdou své místo krémy na boty, kartáče a další příslušenství. Vkusný a praktický botník! – **TYP: 05L, KP+FR:DUB MASIV – **KARTÁČ.,PRV.:SKLO ANTHRACIT. – **MAT.LAK., 1 DV.VL.,2Z.,3V.P.. Barva – antracitová. Materiál – dřevo,dub.

Waldwelt BOTNÍK

 Tento botník Vás zaujme svým kvalitním provedením. Nábytek o rozměrech cca 60 x 105 x 38 cm (Š x V x H) je zhotoven z masivního dubového dřeva s elegantním kartáčovaným povrchem a je vyzdoben prvky ze skla v antracitové barvě. Do úložného prostoru s celkem 2 vkládacími policemi za dvířky s bezúchytkovým otevíráním uložíte svou obuv a ve 2 zásuvkách se systémem soft-close najdou své místo krémy na boty, kartáče a další příslušenství. Vkusný a praktický botník! – **TYP: 05R, KP+FR:DUB MASIV – **KARTÁČ.,PRVKY:SKLO ANTRACIT. – **MAT.LAK.,1 TDV.PR.,2Z.,3V.P.. Barva – antracitová. Materiál – dřevo,dub.

Hom`in BOTNÍK

Tento botník potěší každého příznivce pocitu útulnosti, pro kterou je tolik oblíbený venkovský styl! Nábytek s rozměry cca 90 x 109 x 39 cm (Š x V x H) příjemně prosvětlí předsíň díky barevné kombinaci bílá a šedá. Za profilovanými dvířky jsou pro Vaši obuv připraveny 4 nastavitelné police. Vejde se na ně celkem cca 16 párů bot. Systém soft-close se vždy postará o jemné zavírání. Ozdobte si předsíň či chodbu tímto krásným botníkem v romantickém venkovském stylu! – KP:IM.AURELIO PINE, FR:AURELIO – PINE MDF, LIST: GREY K13 NB, – 2 DVEŘE, 4 VKLÁDACÍ POLICE,. Barva – šedá. Materiál – kompozitní dřevo.

Carryhome BOTNÍK

Tento botník se bude skvěle hodit do Vaší chodby nebo předsíně. Nábytek o rozměrech cca 90 x 120 x 36 cm (Š x V x H) má korpus v dekoru dub sonoma a 2 dvířka se stříbrnými úchytkovými lištami jsou provedena v bílé barvě. Na celkem 8 vkládacích polic pohodlně uložíte svou obuv a v zásuvce najdou své místo čistící prostředky. Tento prostorný botník se vyplatí! – **TYP: 36-292-68, – **AUSF.:DUB SONOMA/BÍLÁ, – **2 DVEŘE, 1 ZÁSUVKA. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

Carryhome BOTNÍK

Tento botník se bude skvěle hodit do Vaší chodby nebo předsíně. Nábytek o rozměrech cca 136 x 120 x 36 cm (Š x V x H) má korpus v dekoru dub sonoma a 3 dvířka se stříbrnými úchytkovými lištami jsou provedena v bílé barvě. Na celkem 12 vkládacích polic pohodlně uložíte svou obuv a v zásuvce najdou své místo čistící prostředky. Tento prostorný botník se vyplatí! – **TYP: 36-293-68, – **AUSF.:DUB SONOMA/BÍLÁ, – **3 DVEŘE, 1 ZÁSUVKA. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

Carryhome BOTNÍK

Tento botník se bude skvěle hodit do Vaší chodby nebo předsíně. Nábytek o rozměrech cca 90 x 120 x 36 cm (Š x V x H) má korpus v dekoru dub sonoma a 2 dvířka se stříbrnými úchytkovými lištami jsou provedena v bílé barvě. Na celkem 5 vkládacích polic pohodlně uložíte svou obuv. Tento prostorný botník se vyplatí! – **TYP: 36-291-68, – **AUSF.:DUB SONOMA/BÍLÁ, – **2 DVEŘE,. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

Carryhome BOTNÍK

Kompaktní, prostorný a v moderním designu: takový je tento botník od značky CARRYHOME! Nábytek s rozměry cca 58 x 95 x 40 cm (Š x V x H) překvapí šikovně řešeným úložným prostorem a nadchne pěkným vzhledem. Kombinace bílá a dekor dub vnese do předsíně kousek hřejivosti a zároveň ji malinko prosvětlí. Na 3 nastavitelné police se vejde obuv pro všechna roční období. Do zásuvky se systémem jemného zavírání soft-close si dáte krémy na boty, klíče nebo obouvací lžíci. Praktický botník! – **TYP: 99T85, KP+FR:IM.BÍLÁ, – **OB+UB+ABS:IM.DUB WOTAN, – **MONT.VPR.+VL., 1 ZÁS., 1 DV.. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

Voglauer BOTNÍK

 Designový dřevěný nábytek: to je známá rakouská značka VOGLAUER s tradicí více než 80 let. Důraz na styl a kvalitu v každém detailu dělají z nábytku této značky více než jen vybavení interiéru. S kolekcí 'V-Sevilla' vstoupí k Vám domů ušlechtilost pravého dubového dřeva a moderní minimalistický vzhled.   Botník z divokého dubu vnese do Vaší předsíně kousek přírody. Prvky ve vzhledu betonu dodají charisma pulsujícího velkoměsta. Nábytek s rozměry cca 96 x 138 x 42 cm (Š x V x H) se hodí pro obuv do každého ročního období. Na 5 polic za dvířky s tlumením se vejdou pánské polobotky, dámské lodičky i hřejivé zimní kozačky. Botník od značky VOGLAUER: pro ty, kteří chtějí poznat opravdovou kvalitu! – **TYP:SE SH96HA-L,ER-DUB DIV. – **RUSTIKO ČERNÁ, AKZ:BETON, – **2 DVEŘE, 5 VKL.POLIC. Barva – šedá. Materiál – dřevo,divoký dub.

Novel BOTNÍK

S tímto botníkem od značky NOVEL vstoupí do Vaší předsíně elegance, o jaké jste vždy snili. Nábytek s rozměry cca 126 x 83 x 37 cm (Š x V x H) zaujme atraktivní barevnou kombinací bílá a šedohnědá. Skleněná přední strana představuje stylový designový prvek. Za 3 dvířky je pro Vaši obuv připraveno celkem 6 nastavitelných polic. Ať jste milovníkem bot jako módního doplňku nebo prostě máte jen početnou rodinu: tento botník bude mít ve Vaší předsíni vždy svoje místo. Prostě inspirativní kus nábytku! – **TYP: 316-31, KP: LAK BÍLÁ, – **FR: SKLO ŠEDOHNĚDÁ, – **3 DVEŘE, 6 EB,. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

Voleo BOTNÍK

Tento moderní botník se stane ozdobou vstupního prostoru Vašeho bytu nebo domu! Nábytek s rozměry cca 89 x 105 x 40 cm (Š x V x H) zaujme minimalistickým vzhledem a vynikající kvalitou. Oblíbená barevná kombinace bílá a dub příjemně prosvětlí prostor. Přední strana z bílého skla dodá půvabný lesk. Za 2 dvířky s tlumením je na obuv připraveno 8 nastavitelných polic. Do 2 zásuvek se systémem jemného zavírání soft-close si uložíte klíče, parfém nebo třeba krém na boty. Botník od značky VOLEO: protože elegance Vašemu domovu sluší!    – **TYP: 3780-242, KP: NAVARRA – **IM.DUB, FR: BÍLÉ SKLO, – **2 ZÁS., 2 DV., 4 VKL.POLICE. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo,dub.

Voglauer BOTNÍK

Designový dřevěný nábytek: to je známá rakouská značka VOGLAUER s tradicí více než 80 let. Důraz na styl a kvalitu v každém detailu dělají z nábytku této značky více než jen vybavení interiéru. S kolekcí 'V-Sevilla' vstoupí k Vám domů ušlechtilost pravého dubového dřeva a moderní minimalistický vzhled.   Botník z divokého dubu vnese do Vaší předsíně kousek přírody. Prvky ve vzhledu betonu dodají charisma pulsujícího velkoměsta. Nábytek s rozměry cca 96 x 138 x 42 cm (Š x V x H) se hodí pro obuv do každého ročního období. Na 5 polic za dvířky s tlumením se vejdou pánské polobotky, dámské lodičky i hřejivé zimní kozačky. Botník od značky VOGLAUER: pro ty, kteří chtějí poznat opravdovou kvalitu! – **TYP: SE SH96HA-R, ER- – **DUB DIVOKÝ RUSTIKO ČERNÁ, – **AKZ: BETON, 2 DV., 5 VKL.P.. Barva – šedá. Materiál – dřevo,divoký dub.

Xora BOTNÍK

Tento botník od XORA se bude perfektně hodit do Vaší předsíně nebo chodby. Botník o rozměrech cca 89 x 120 x 37 cm (Š x V x H) je vyroben z dřevotřísky s povrchem v nadčasové bílé barvě s vysokým leskem. Úchytkové lišty ve stříbrné barvě dotvářejí celkový elegantní vzhled. Na 5 přestavitelných vkládacích polic za 2 dvířky můžete pohodlně uložit své boty a příslušenství jako krémy na obuv a impregnaci. Tento botník se vyplatí! – **TYP: 3524-84, KP: BÍLÁ IM., – **FR: BÍLÁ HG MDF, – **2 DVEŘE, VČ. 5 VKL.POLIC,. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

Xora BOTNÍK

Tento botník přesvědčí velkým prostorem, funkčností a moderním designem! Díky vysoce kvalitnímu zpracování z pevné dřevotřískové desky je nábytek s rozměry cca 160 x 120 x 35 cm (Š x V x H) obzvláště robustní a stabilní. Barva dubu a nadčasová bílá prosvětlí Vaši předsíň. Ať sportovní boty, gumové holínky nebo baleríny: 4 dvířka, 14 polic a zásuvka poskytují mnoho místa pro Vaší sbírku bot. Uložte si svoji obuv stylově v tomto botníku od značky XORA! – **TYP:33-256-A5, – **AUSF.: SAN REMO/ BÍLÁ, – **. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

BOTNÍK

Tento botník Vás zaujme svým elegantním designem: korpus v nádherné přírodní barvě dubu sonoma se snoubí s půvabnou bílou barvou čela. Nadchne Vás velikost vnitřního prostoru: 5 vkládacích polic nabízí opravdu velkorysý prostor pro obuv všech ročních období. Své boty budete mít na očích: každý den si vyberete ten pravý kousek ke svému outfitu a budete vypadat perfektně. Tento vynikající botník o výšce cca 176 cm je vyroben z kvalitní plošně lisované desky a je potažen dekorační fólií. Buďte každý den in díky tomuto skvělému botníku! – **TYP: 33-251-68-2 – **KO: SONOMA DUB, TÜ: BÍLÁ – **2 DVEŘE, 5 VKLÁDACÍCH POLIC. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

Voleo BOTNÍK

Tento botník od značky CANTUS bude ve Vaší předsíni vypadat výborně! Nábytek o rozměrech cca 74 x 100 x 40 cm (Š x V x H) je vyroben z kvalitní desky MDF v imitaci dubu sonoma. Příjemná přírodní barva prosvětlí chodbu. za 2 dveřmi se skrývá nastavitelná vkládací police pro Vaši obuv. Praktická zásuvka je vhodná na uložení krémů a čisticích prostředků. Váš nový botník je krásný a praktický!  – **TYP:3015 HH-11,KP:SONOMA – **DUB SVĚTLÝ NB,FR:SONOMA – **DUB SVĚTLÝ MDF,1 ZÁS.,2 DVEŘ. Barva – Sonoma dub. Materiál – kompozitní dřevo.

BOTNÍK

Tento botník Vás zaujme svým elegantním designem: půvabná bílá prosvětlí předsíň i chodbu. Nadchne Vás velikost vnitřního prostoru: 5 vkládacích polic za 2 dvířky nabízí opravdu velkorysý prostor pro obuv všech ročních období. Své boty budete mít na očích: každý den si vyberete ten pravý kousek ke svému outfitu a budete vypadat perfektně. Tento vynikající botník o výšce cca 176 cm je vyroben z kvalitní plošně lisované desky a je potažen dekorační fólií. Buďte každý den in díky tomuto skvělému botníku! – **TYP:33-251-17 – **KO: BÍLÁ, DVEŘE: BÍLÁ – **2 DVEŘE, 5 VKLÁDACÍCH POLIC. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

Xora BOTNÍK

Tento botník od XORA bez problému pojme obuv celé Vaší rodiny. Kvalitní nábytek 'Made in Germany' o rozměrech cca 144 x 120 x 35 cm je proveden v elegantní bílé barvě s vysokým leskem. Za 3 dvířky s bezúchytkovým otevíráním je umístěno 18 přestavitelných vkládacích polic poskytujících místo pro 42 – 63 párů bot! Tento prostorný botník se vyplatí! – **TYP: 655500H1H1, LAK – **BÍLÁ VYSOKÝ LESK, – **3 DVEŘE, 21 PŘIHR.NA BOTY. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

VYKLÁPĚCÍ BOTNÍK

Také máte rádi stylovou obuv pro každou příležitost? Nebo potřebujete získat místo pro boty celé Vaší rodiny? Tento praktický vyklápěcí botník v moderních barvách se bude výborně hodit do Vaší předsíně a ušetří Vám spoustu místa. Do jeho 3 prostorných zásuvek se vejde cca 21 párů obuvi: své módní kousky i boty pro volný čas budete mít přehledně uspořádané na jednom místě. Botník je vyroben z robustní plošně lisované desky a je potažen vkusnou dekorační fólií. Lesklá bílá barva jeho čela prosvětlí Váš interiér. Vyklápěcí botník: vybrat si každý den tu správnou obuv! – **TYP: 13537546H1, 3 VÝKL.DV. – **DUB SUROVÝ – **ÚCHYTKY UM. HMOTA CHROM.. Barva – bílá. Materiál – .