Novel ŠATNÍ SKŘÍŇ

Moderním vzhledem tohoto předsíňového programu budete nadšeni. Dekor dřeva v teplé hnědé barvě dubu nádherně kontrastuje s ocelovými černými úchytkami a nožičkami. Obloukové nožičky nábytku propůjčují lehkost a podtrhují moderní design. Šatní skříň je důležitým vybavením předsíně a měla by nabízet dostatek úložného prostoru. Tato skříň disponuje 5 policemi, z nichž jsou 3 výškově nastavitelné, a šatní tyčí. Rozměry jsou Š x V x H: cca 66 x 196 x 38 cm. Tato skříň je proto nejen pěkným doplňkem, ale i praktickým nábytkem ve vaší předsíni! Kupte si tuto prostornou skříň a udělejte si i vy pořádek v předsíni!   – **TYP:TOL1JT83, FR+KP. GRAND- – **SON OAK IM.,2D.,1Š.TYČ,3V.P. – **2 PEV.POL.,F:KOV ČERNÁ MAT.. Barva – černá. Materiál – kompozitní dřevo.

Dieter Knoll ŠATNÍ SKŘÍŇ

SKŘÍŇ NA ODĚV, barvy buku, tmavě hnědá, jádrový buk, 65/187/32 cm – **TYP: 406LI-67,KP+ADP:JÁD. – **BUK DÝH.,FR:LAK MOCCA, – **1DV.SE ZRCADLEM VL., 1Š.T.,. Barva – barvy buku. Materiál – kompozitní dřevo,jádrový buk.

Dieter Knoll ŠATNÍ SKŘÍŇ

SKŘÍŇ NA ODĚV, barvy buku, tmavě hnědá, jádrový buk, 65/187/32 cm – **TYP: 407RE-67,KP+ADP:JÁDR. – **BUK DÝH.,ČELO:LAK MOCCA, – **1DV.SE ZRCADLEM VPR.,1Š.T.,. Barva – barvy buku. Materiál – kompozitní dřevo,jádrový buk.

Ti`me ŠATNÍ SKŘÍŇ

ŠATNÍ SKŘÍŇ, hnědá, šedá, 141/200/56 cm – **TYP:58-864-V5,BAR.:BETONOXID – **PRV.:IM.OLD STYLE,2DV.,1- – **ZRCADL.,Š/V/H:141/200/56CM. Barva – hnědá. Materiál – .

MID.YOU ŠATNÍ SKŘÍŇ

Šatní skříň o celkové šířce cca 120 cm je ideálním doplňkem nejen ložnice, ale i předsíně. Za 2 otočnými dveřmi nabízí velký úložný prostor pro veškeré vaše oblečení. Díky šatní tyči lze košile a halenky zavěsit na ramínka, zatímco ostatní kousky najdou místo na 6 vkládacích policích. Na další doplňky máte k dispozici 2 zásuvky. Uvnitř praktická, zvenku zajímavá: šatní skříň je vyrobená z masivního jádrového buku. Přírodní struktura dřeva zaujme širokou paletou odstínů hnědé. Díky praktickému zrcadlu můžete ještě zkontrolovat výběr svého outfitu. Rozměry: Š x V x H: cca 120 x 203 x 60 cm. Ať už umístíte šatní skříň do ložnice nebo předsíně, její rustikální šarm obohatí každou místnost. – TYP: FEN04T84, – KP+FR: BUK JÁDR.MASIV OLEJ., – 1 DVEŘE,1 ZRC.DVEŘE,2 ZÁSUVKY. Barva – barvy buku. Materiál – dřevo,jádrový buk.