Dřevěná jídelní židle DESI Ořech

Dřevěná jídelní židle DESI je stylová a elegantní. Vyrobena je z masivního bukového dřeva v barevném provedení wenge, třešeň nebo ořech. Čalouněna je buďto látkou nebo ekokůží.Vsaďte na pohodlí a užijte si společné chvíle u jídelního stolu.Barva: ořech / béžová (ekokůže)třešeň / hnědá (látka)wenge / béžová magnolie (látka)Materiál: masivní bukové dřevo / látka nebo ekokůžeRozměry:šířka: 44,5 cmhloubka: 50 cmvýška: 103 cmvýška sedu: 48 cmhloubka sedu: 42 cmNosnost:110 kgHmotnost:7,5 kgDodáváno v demontu.,Dřevěná jídelní židle DESI je stylová a elegantní. Vyrobena je z masivního bukového dřeva v barevném provedení wenge, třešeň nebo ořech. Čalouněna je buďto látkou nebo ekokůží.Vsaďte na pohodlí a užijte si společné chvíle u jídelního stolu.Barva: ořech / béžová (ekokůže)třešeň / hnědá (látka)wenge / béžová magnolie (látka)Materiál: masivní bukové dřevo / látka nebo ekokůžeRozměry:šířka: 44,5 cmhloubka: 50 cmvýška: 103 cmvýška sedu: 48 cmhloubka sedu: 42 cmNosnost:110 kgHmotnost:7,5 kgDodáváno v demontu.

Jídelní židle SAVANA Ořech

Dřevěná jídelní židle SAVANA, je vyrobená z masivního kaučukovníku v barevném provedení: bílá a ořech. S povrchovou úpravou moření / lakování.Židle jsou montované z několika komponentů. Jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do zátěžových prostor.DoboručeníPřed konečným dotažením spojů konstrukce doporučujeme šrouby úplně nedotahovat, židli postavit na rovnou plochu a zatížit, například sednutím druhé osoby a teprve poté dotáhnout všechny spoje. Sedák přišroubujte až nakonec. Tím docílíte, že bude židle usazena rovně na všech nohách. Barva:bílá ořechVýběr barvy zvolte ve variantách produktu.Materiál:masiv kaučukovníkuRozměry:šířka: 44 cm hloubka: 50 cm výška: 90 cm šířka sedu: 44 cm hloubka sedu: 42 cm výška sedu: 43 cm Nosnost:110 kg Hmotnost: 6,9 kg Dodáváno v demontu. ,Dřevěná jídelní židle SAVANA, je vyrobená z masivního kaučukovníku v barevném provedení: bílá a ořech. S povrchovou úpravou moření / lakování.Židle jsou montované z několika komponentů. Jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do zátěžových prostor.DoboručeníPřed konečným dotažením spojů konstrukce doporučujeme šrouby úplně nedotahovat, židli postavit na rovnou plochu a zatížit, například sednutím druhé osoby a teprve poté dotáhnout všechny spoje. Sedák přišroubujte až nakonec. Tím docílíte, že bude židle usazena rovně na všech nohách. Barva:bílá ořechVýběr barvy zvolte ve variantách produktu.Materiál:masiv kaučukovníkuRozměry:šířka: 44 cm hloubka: 50 cm výška: 90 cm šířka sedu: 44 cm hloubka sedu: 42 cm výška sedu: 43 cm Nosnost:110 kg Hmotnost: 6,9 kg Dodáváno v demontu. 

Jídelní židle BC-3333 látka / dřevo Ořech

Dřevěná jídelní židle BC-3333 z bukového masivu v moření ořech. Má zaoblené opěradlo zad pro maximální komfort. Sedák je očalouněn látkou krémové barvy. Židle se skvěle hodí ke stolu BT-6440.Barva:ořech / krémováVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Materiál:látka / masivRozměry:šířka: 45 cmvýška: 82 cmhloubka: 50 cmšířka sedu: 47 cmvýška sedu: 47 cmhloubka sedu: 41 cmNosnost:110 kgHmotnost:6 kgDodáváno v demontu.,Dřevěná jídelní židle BC-3333 z bukového masivu v moření ořech. Má zaoblené opěradlo zad pro maximální komfort. Sedák je očalouněn látkou krémové barvy. Židle se skvěle hodí ke stolu BT-6440.Barva:ořech / krémováVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Materiál:látka / masivRozměry:šířka: 45 cmvýška: 82 cmhloubka: 50 cmšířka sedu: 47 cmvýška sedu: 47 cmhloubka sedu: 41 cmNosnost:110 kgHmotnost:6 kgDodáváno v demontu.

Jídelní židle BC-2603 - POSLEDNÍ 2 KUSY

Elegantní jídelní židle vyrobená z masivního bukového dřeva v barevném provedení: bílá, buk, třešeň a ořech. Židle má čalouněný sedák v barevné kombinaci s masivem: matná bílá / hnědý podsedák, buk / podsedák hnědý melír, třešeň / béžový podsedák a ořech / krémová (látka Golden Honey). Židle je vhodná do kuchyně či jídelny, ale také do kanceláří, čekáren atd.Barva:bílábuktřešeňořechVýběr barvy zvolte ve variantách produktu.Materiál:masiv bukRozměry:šířka: 46 cmhloubka: 44cmcelková výška: 97 cmhloubka sedu: 41 cmvýška sedu: 48 cm         Nosnost:110 kgDodáváno v demontu. ,Elegantní jídelní židle vyrobená z masivního bukového dřeva v barevném provedení: bílá, buk, třešeň a ořech. Židle má čalouněný sedák v barevné kombinaci s masivem: matná bílá / hnědý podsedák, buk / podsedák hnědý melír, třešeň / béžový podsedák a ořech / krémová (látka Golden Honey). Židle je vhodná do kuchyně či jídelny, ale také do kanceláří, čekáren atd.Barva:bílábuktřešeňořechVýběr barvy zvolte ve variantách produktu.Materiál:masiv bukRozměry:šířka: 46 cmhloubka: 44cmcelková výška: 97 cmhloubka sedu: 41 cmvýška sedu: 48 cm         Nosnost:110 kgDodáváno v demontu. 

Jídelní židle NIKKO tmavý ořech/tmavá hnědá

Jídelní židle NIKKO je vyrobena z masivního bukového dřeva v odstínu tmavý ořech, s čalouněným sedákem a opěrákem koženkou tmavě hnědé barvy.Barva: tmavý ořech / tmavě hnědáMateriál: masivní dřevo / látkaRozměry:šířka: 43 cmhloubka: 48 cmvýška: 91 cmNosnost: 120 kgHmotnost: 6,5 kgDodáváno v demontu. ,Jídelní židle NIKKO je vyrobena z masivního bukového dřeva v odstínu tmavý ořech, s čalouněným sedákem a opěrákem koženkou tmavě hnědé barvy.Barva: tmavý ořech / tmavě hnědáMateriál: masivní dřevo / látkaRozměry:šířka: 43 cmhloubka: 48 cmvýška: 91 cmNosnost: 120 kgHmotnost: 6,5 kgDodáváno v demontu. 

Jídelní židle AUC-004 masivní dřevo Ořech

Klasická jídelní židle AUC-004 je vyrobená z masivního dřeva ve dvou barevných variantách: bílá a ořech. Barva:bíláořechVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál:masivní dřevoRozměry:šířka: 40 cmhloubka: 44 cmvýška: 85 cmšířka sedu: 40 cmhloubka sedu: 38 cmvýška sedu: 45 cmNosnost:110 kgHmotnost: 5,5 kgDodáváno v demontu. ,Klasická jídelní židle AUC-004 je vyrobená z masivního dřeva ve dvou barevných variantách: bílá a ořech. Barva:bíláořechVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál:masivní dřevoRozměry:šířka: 40 cmhloubka: 44 cmvýška: 85 cmšířka sedu: 40 cmhloubka sedu: 38 cmvýška sedu: 45 cmNosnost:110 kgHmotnost: 5,5 kgDodáváno v demontu. 

Jídelní set 1+4 AUT-4000 Ořech

Jídelní set AUT-4000  se skládá ze stolu a čtyř jídelních židlí.  Celý set je vyrobený z masivu ve čtyřech barevných variantách: olše, ořech, třešeň a bílá. Barvu setu zvolte ve variantách produktu. Barva: olše / sedák krémováořech / sedák krémovátřešeň / sedák krémovábílá / sedák šedáRozměry stolu:šířka: 120 cm hloubka: 75 cm výška:  74 cm Rozměry židle:šířka: 46 cm hloubka: 52 cm výška: 94 cm šírka sedu: 46 cm hloubka sedu: 41 cmvýška sedu:  48 cmHmotnost: 42 kg Dodáváno v demontu. ,Jídelní set AUT-4000  se skládá ze stolu a čtyř jídelních židlí.  Celý set je vyrobený z masivu ve čtyřech barevných variantách: olše, ořech, třešeň a bílá. Barvu setu zvolte ve variantách produktu. Barva: olše / sedák krémováořech / sedák krémovátřešeň / sedák krémovábílá / sedák šedáRozměry stolu:šířka: 120 cm hloubka: 75 cm výška:  74 cm Rozměry židle:šířka: 46 cm hloubka: 52 cm výška: 94 cm šírka sedu: 46 cm hloubka sedu: 41 cmvýška sedu:  48 cmHmotnost: 42 kg Dodáváno v demontu.