Linea Natura KONFERENČNÍ STOLEK

Tento konferenční stolek od LINEA NATURA se stane středem pozornosti Vašeho obývacího pokoje. Je vyroben kvalitního masivního dřeva divokého dubu s olejovaným povrchem. Čtvercová deska stolu o rozměrech cca 70 x 70 cm je doplněna další odkládací plochou, která je vsazena mezi robustní hranaté nohy a dobře poslouží pro uložení novin, časopisů nebo dálkových ovladačů. Vkusný a praktický doplněk! – DUB DIVOKÝ MASIV, OLEJOVANÝ – S ODKL. PŘIHRÁDKOU – D/Š/V: 70 X 70 X 45 CM. Barva – barvy dubu. Materiál – divoký dub.

Linea Natura KONFERENČNÍ STOLEK

Tento konferenční stolek od LINEA NATURA se stane středem pozornosti Vašeho obývacího pokoje. Je vyroben kvalitního masivního dřeva divokého dubu s olejovaným povrchem. Obdélníková deska stolu o rozměrech cca 110 x 70 cm je doplněna další odkládací plochou, která je vsazena mezi robustní hranaté nohy a dobře poslouží pro uložení novin, časopisů nebo dálkových ovladačů. Vkusný a praktický doplněk! – DUB DIVOKÝ MASIV, OLEJOVANÝ – S ODKL.PŘIHRÁDKOU, S KOLEČKY – D/Š/V: 110 X 70 X 45 CM. Barva – barvy dubu. Materiál – divoký dub.

Hom`in KONFERENČNÍ STOLEK

Tento konferenční stolek od HOM`IN je představitelem jednoduchého severského stylu. Nábytek o rozměrech cca 110 x 46 x 65 cm (Š x V x H) je vyroben z částečného masivu dubového dřeva. Kónické nohy jsou v přírodní barvě dubu, zatímco horní část stolu s deskou je provedena v elegantní bílé barvě. Do 2 zásuvek pohodlně uložíte dálkové ovladače nebo časopisy. Pěkný konferenční stolek, který se bude líbit! – TYP: 110, PROV: MDF BÍLÁ, – NOHY: DUB MASIV LAKOVANÝ, – 2X ZÁSUVKA, 1X VÝKLENEK. Barva – bílá. Materiál – dub.