Novel JÍDELNÍ STŮL

Tento jídelní stůl (výsuvný) v antracitové barvě kombinuje sofistikovanost s elegantním designem. Oválné linie keramické desky stolu mají ušlechtilý efekt a harmonicky zapadají do stylového interiéru. Překrytí z tvrzeného skla nastavuje elegantní akcent. Vzhled doplňují rafinovaně zkřížené nožičky vyrobené z černé litiny, které ladí s měkkými křivkami nábytku.Hlavní výhoda: Pokud uvítáte více hostů, než jste očekávali, můžete za chvilku vykouzlit více místa. Protože s prodloužením desky můžete stůl prodloužit na pyšnou délku přibližně 190 cm. S tímto mimořádným jídelním stolem v antracitové barvě se ukážete flexibilně a stylově zároveň! – TYP:HT2669,8MM TVRZENÉ SKLO – KERAMIKA TŘ-54, NOHY: ČERNÉ – PRÁŠ.NÁTĚR, ROZLOŽITELNÝ. Barva – antracitová. Materiál – .

Rozkládací jídelní stůl VERTIGO černý mramor

Moderní jídelní stůl VERTIGO se stane luxusním středobodem vaší jídelni či kuchyně. Díky funkci rozkladu se snadno z kulatého stolu stane prostorný oválný stůl. Stolová deska je vyrobená z MDF a skla v barevném provedení: černý mramor. Stůl stojí na designové kovové podnoži lakované černou barvou. Barva:černý mramor / černáMateriál:MDF / sklo / lakovaná ocelRozměry:šířka: 130 – 180 cmhloubka: 130 cm výška: 76 cmDodáváno v demontu. ,Moderní jídelní stůl VERTIGO se stane luxusním středobodem vaší jídelni či kuchyně. Díky funkci rozkladu se snadno z kulatého stolu stane prostorný oválný stůl. Stolová deska je vyrobená z MDF a skla v barevném provedení: černý mramor. Stůl stojí na designové kovové podnoži lakované černou barvou. Barva:černý mramor / černáMateriál:MDF / sklo / lakovaná ocelRozměry:šířka: 130 – 180 cmhloubka: 130 cm výška: 76 cmDodáváno v demontu. 

Rozkládací jídelní stůl RICARDO šedý mramor

Elegantní jídelní stůl RICARDO se stane luxusním středobodem vaší jídelny či kuchyně. Díky funkci rozkladu se snadno z kulatého stolu stane prostorný oválný stůl. Stolová deska je vyrobená z MDF a skla v barevném provedení: šedý mramor. Stůl stojí na designové kovové noze se zakončením z nerezové ocele.  Barva:šedý mramor / stříbrnáMateriál:MDF / sklo / nerezová ocelRozměry:šířka: 120 – 160 cmhloubka: 120 cm výška: 76 cmDodáváno v demontu. ,Elegantní jídelní stůl RICARDO se stane luxusním středobodem vaší jídelny či kuchyně. Díky funkci rozkladu se snadno z kulatého stolu stane prostorný oválný stůl. Stolová deska je vyrobená z MDF a skla v barevném provedení: šedý mramor. Stůl stojí na designové kovové noze se zakončením z nerezové ocele.  Barva:šedý mramor / stříbrnáMateriál:MDF / sklo / nerezová ocelRozměry:šířka: 120 – 160 cmhloubka: 120 cm výška: 76 cmDodáváno v demontu. 

Zahradní jídelní set 9ks z akáciového dřeva

Naše moderní sada jídelního nábytku se skládá z 1 skládacího oválného stolu a 8 skládacích židlí. Jde o stylové kousky, které vašemu stolování dodají nádech elegance. Ať už náš nábytek umístíte na zahradu či na dvorek, rozhodně každého zaujme. Tento jídelní set je vyroben z vysoce kvalitního akáciového dřeva. Jedná se o tvrdé dřevo z tropů, které je odolné vůči povětrnostním vlivům a hodně toho vydrží. Olejem napuštěný povrch nábytku snadno vyčistíte navlhčeným hadříkem. Jak stůl, tak i židle je možné složit, aby, když je zrovna nepoužíváte, zbytečně nepřekážely. Balení obsahuje 1 oválný stůl a 8 skládacích židlí.Barva:hnědá Rozměry stolu:šířka: 160 cm hloubka: 85 cm výška: 74 cm Rozměry židle:šířka: 51 cm hloubka: 56 cm výška: 91 cm výška sedu: 44 cm Materiál: masivní akáciové dřevo (s olejovou povrchovou úpravou)Hmotnost: 63 kg Dodáváno v demontu. ,Naše moderní sada jídelního nábytku se skládá z 1 skládacího oválného stolu a 8 skládacích židlí. Jde o stylové kousky, které vašemu stolování dodají nádech elegance. Ať už náš nábytek umístíte na zahradu či na dvorek, rozhodně každého zaujme. Tento jídelní set je vyroben z vysoce kvalitního akáciového dřeva. Jedná se o tvrdé dřevo z tropů, které je odolné vůči povětrnostním vlivům a hodně toho vydrží. Olejem napuštěný povrch nábytku snadno vyčistíte navlhčeným hadříkem. Jak stůl, tak i židle je možné složit, aby, když je zrovna nepoužíváte, zbytečně nepřekážely. Balení obsahuje 1 oválný stůl a 8 skládacích židlí.Barva:hnědá Rozměry stolu:šířka: 160 cm hloubka: 85 cm výška: 74 cm Rozměry židle:šířka: 51 cm hloubka: 56 cm výška: 91 cm výška sedu: 44 cm Materiál: masivní akáciové dřevo (s olejovou povrchovou úpravou)Hmotnost: 63 kg Dodáváno v demontu. 

Zahradní jídelní set 7 ks hnědá / černá

Tento stylový a moderní jídelní set se skládá z 1 oválného stolu a 6 skládacích židlí. Bude skvělou volbou pro stolování na čerstvém vzduchu na zahradě nebo na dvoře. Náš set dřevěného zahradního nábytku na vaší zahradě, terase nebo dvorku zaujme na první pohled. Jídelní stůl je vyrobený z vysoce kvalitního akáciového dřeva. Akácie je tvrdé tropické dřevo, které je odolné vůči povětrnostním vlivům a má dlouhou životnost. Povrch ošetřený tmavým olejovým nátěrem se snadno čistí vlhkým hadříkem. Židle lze nastavit do 5 poloh a mají hladké textilenové čalounění, které odolné vůči povětrnostním vlivům. Čalounění je též měkké na dotek, takže se snadno uvelebíte v pozici, která pro vás bude nejpohodlnější. Pokud je zrovna nepoužíváte, můžete stůl i židle složit, abyste ušetřili místo. Balení obsahuje 1 oválný stůl a 6 skládacích židlí.Barva: hnědá / černáMateriál:akácie / textilenRozměry stolu: šířka: 160 cm hloubka: 85 cmvýška: 75 cm Rozměry židle: šířka: 57,5 cm hloubka: 72 cm výška: 109 cm Hmotnost: 66 kg,Tento stylový a moderní jídelní set se skládá z 1 oválného stolu a 6 skládacích židlí. Bude skvělou volbou pro stolování na čerstvém vzduchu na zahradě nebo na dvoře. Náš set dřevěného zahradního nábytku na vaší zahradě, terase nebo dvorku zaujme na první pohled. Jídelní stůl je vyrobený z vysoce kvalitního akáciového dřeva. Akácie je tvrdé tropické dřevo, které je odolné vůči povětrnostním vlivům a má dlouhou životnost. Povrch ošetřený tmavým olejovým nátěrem se snadno čistí vlhkým hadříkem. Židle lze nastavit do 5 poloh a mají hladké textilenové čalounění, které odolné vůči povětrnostním vlivům. Čalounění je též měkké na dotek, takže se snadno uvelebíte v pozici, která pro vás bude nejpohodlnější. Pokud je zrovna nepoužíváte, můžete stůl i židle složit, abyste ušetřili místo. Balení obsahuje 1 oválný stůl a 6 skládacích židlí.Barva: hnědá / černáMateriál:akácie / textilenRozměry stolu: šířka: 160 cm hloubka: 85 cmvýška: 75 cm Rozměry židle: šířka: 57,5 cm hloubka: 72 cm výška: 109 cm Hmotnost: 66 kg

Jídelní rozkládací stůl AT-4020 WT bílá lesk / nerez

Moderní jídelní stůl AT-4020 WT s oválnou 3 cm vysokou MDF deskou bílé barvy v provedení vysoký lesk zaujme nejen skvostným designem, ale i perfektním zpracováním. Vrchní vrstvu desky tvoří 6 mm vysoká temperovaná mléčná deska. Součástí hlavní desky je 40 cm široká MDF rozšiřující deska, která je uschována pod hlavní deskou stolu a její součástí je madlo pro snazší rozložení. Centrální noha má oválný půdorys a je z vyrobena z MDF bílé barvy ve vysokém lesku. Součástí podnože je i bílý MDF podstavec o rozměru 80x50x4, který je zdoben prvky nerezu.Barva:bílá vysoký lesk / nerezMateriál:MDF / nerez / skloRozměry:šířka: 140-180 cmhloubka: 80 cmdélka: 76 cmHmotnost:69,5 kgDodáváno v demontu.,Moderní jídelní stůl AT-4020 WT s oválnou 3 cm vysokou MDF deskou bílé barvy v provedení vysoký lesk zaujme nejen skvostným designem, ale i perfektním zpracováním. Vrchní vrstvu desky tvoří 6 mm vysoká temperovaná mléčná deska. Součástí hlavní desky je 40 cm široká MDF rozšiřující deska, která je uschována pod hlavní deskou stolu a její součástí je madlo pro snazší rozložení. Centrální noha má oválný půdorys a je z vyrobena z MDF bílé barvy ve vysokém lesku. Součástí podnože je i bílý MDF podstavec o rozměru 80x50x4, který je zdoben prvky nerezu.Barva:bílá vysoký lesk / nerezMateriál:MDF / nerez / skloRozměry:šířka: 140-180 cmhloubka: 80 cmdélka: 76 cmHmotnost:69,5 kgDodáváno v demontu.

Jídelní stůl rozkládací 120/150 ALTON buk merlot

Jídelní rozkládací stůl ALTON vytvoří ve vaší kuchyni kouzelnou atmosféru a dotvoří rodinnou pohodu. Někdy je to kulatý stůl, jindy oválný, a to díky funkci rozkládání. Jedinečnost stolu podtrhuje i luxusní barevné provedení buk merlot. Stůl ALTON je vyroben v kombinaci MDF a masivního dřeva. Barva:buk merlotMateriál:MDF / masivní dřevoRozměry:Šířka: 120 – 150 cmHloubka: 120 cmVýška: 75 cmHmotnost:35,3 kgDodáváno v demontu.,Jídelní rozkládací stůl ALTON vytvoří ve vaší kuchyni kouzelnou atmosféru a dotvoří rodinnou pohodu. Někdy je to kulatý stůl, jindy oválný, a to díky funkci rozkládání. Jedinečnost stolu podtrhuje i luxusní barevné provedení buk merlot. Stůl ALTON je vyroben v kombinaci MDF a masivního dřeva. Barva:buk merlotMateriál:MDF / masivní dřevoRozměry:Šířka: 120 – 150 cmHloubka: 120 cmVýška: 75 cmHmotnost:35,3 kgDodáváno v demontu.

Jídelní stůl rozkládací FEDERICO

Rozkládací jídelní stůl FEDERICO je vyroben v kombinaci nerezové oceli a lakované MDF desky.Deska stolu je zhotovena z lakované MDF ve vysokém lesku. Základní tvar je kulatý, po rozložení oválný.Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.Barva:bíláRozměry:šířka: 120 – 160 cmhloubka: 120 cmvýška: 76 cmMateriál:lakovaná MDF deska / nerezová ocelHmotnost:68 kgDodáváno v demontu. Součástí nábytku je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.,Rozkládací jídelní stůl FEDERICO je vyroben v kombinaci nerezové oceli a lakované MDF desky.Deska stolu je zhotovena z lakované MDF ve vysokém lesku. Základní tvar je kulatý, po rozložení oválný.Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.Barva:bíláRozměry:šířka: 120 – 160 cmhloubka: 120 cmvýška: 76 cmMateriál:lakovaná MDF deska / nerezová ocelHmotnost:68 kgDodáváno v demontu. Součástí nábytku je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.