Polohovací křeslo AGUSTIN Béžová

Polohovací čalouněné křeslo AGUSTIN v šedé nebo béžové barvě.Opěradlo zad je tvarované tak, abyste se v křesle cítili co nejpohodlněji. Prošitím je rozděleno na dvě části. Opěrka hlavy se postará o Vaši krční páteř, spodní opěrka zas podepře celá záda a pomůže udržet zdravý způsob sezení.Křeslo je polohovací. Jednoduchým mechanismem dokážete křeslo sklopit do relaxační polohy. Barva: šedá béžováVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál: látkaRozměry: šířka: 74 cm hloubka: 92 cm výška: 104 cm výška sedu: 45 cmhloubka sedu: 52 cmNosnost: 120 kgHmotnost:30 kgDodáváno v demontu.,Polohovací čalouněné křeslo AGUSTIN v šedé nebo béžové barvě.Opěradlo zad je tvarované tak, abyste se v křesle cítili co nejpohodlněji. Prošitím je rozděleno na dvě části. Opěrka hlavy se postará o Vaši krční páteř, spodní opěrka zas podepře celá záda a pomůže udržet zdravý způsob sezení.Křeslo je polohovací. Jednoduchým mechanismem dokážete křeslo sklopit do relaxační polohy. Barva: šedá béžováVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál: látkaRozměry: šířka: 74 cm hloubka: 92 cm výška: 104 cm výška sedu: 45 cmhloubka sedu: 52 cmNosnost: 120 kgHmotnost:30 kgDodáváno v demontu.

Carryhome RELAXAČNÍ KŘESLO

V tomto houpacím křesle od CARRYHOME si nádherně odpočinete po náročném pracovním dni. Křeslo má konstrukci z pravého dýhovaného březového dřeva v přírodní barvě. Pohodlný sedák a opěradlo s hlavovým polštářkem jsou potaženy kvalitní bavlněnou látkou v příjemné béžové barvě. Ať již při sledování televize či při četbě oblíbené knížky, toto křeslo Vám umožní báječnou relaxaci! – TYP:KINSTA,POTAH:BAVLNA – PŘÍRODNÍ,KONSTR:DÝHOVANÁ BŘÍZA – Š/V/H:CCA67/93/78CM,NOS:120KG. Barva – přírodní barvy. Materiál – .

Relaxační křeslo OSLO 1S Béžová

Relaxační křeslo OSLO 1S je čalouněné příjemnou látkou ve dvou barevných variantách: béžová a tmavě šedá. Křeslo je mechanicky polohovatelné. Jednoduchým mechanismem ho dokážete sklopit do relaxační polohy. K relaxačnímu křeslu doporučujeme přikoupit pohovky OSLO 2S a OSLO 3S. Barva:béžovátmavě šedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:látka / kovRozměry:šířka: 75 cmhloubka: 95 – 158 cmvýška: 100 – 79 cmvýška sedu: 49 cmNosnost:120 kgHmotnost:30 kgDodáváno v demontu. ,Relaxační křeslo OSLO 1S je čalouněné příjemnou látkou ve dvou barevných variantách: béžová a tmavě šedá. Křeslo je mechanicky polohovatelné. Jednoduchým mechanismem ho dokážete sklopit do relaxační polohy. K relaxačnímu křeslu doporučujeme přikoupit pohovky OSLO 2S a OSLO 3S. Barva:béžovátmavě šedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:látka / kovRozměry:šířka: 75 cmhloubka: 95 – 158 cmvýška: 100 – 79 cmvýška sedu: 49 cmNosnost:120 kgHmotnost:30 kgDodáváno v demontu. 

Polohovací křeslo NAURO samet / kov Béžová

Polohovací, relaxační křeslo NAURO vám dá návod jak zpomalit a žít tak, jakoby každý jeden den měl být tím posledním. Svým moderním designem zapadne do jakékoli místnosti ve vaší domácnosti. NAURO je čalouněné kvalitní Velvet látkou ve čtyřech barevných variantách: pudrově růžová, béžová, modrá a smaragdová. Postavené je na kovových nožkách v zlatém provedení. Kovové nohy dodávají křeslu patřičnou stabilitu a vizuální pohlazení. Relaxační křeslo NAURO je polohovací mechanicky. Obsahuje mechanismus, který umožňuje sklopení do relaxační podoby. Je doplněn područkami a polštářem, které jeho pohodlnost znásobují. Barva:béžová / zlatápudrově růžová / zlatásmaragdová / zlatámodrá / zlatáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:látka Velvet / kovRozměry:šířka: 73 cmhloubka: 81 cmvýška: 100 cmhloubka sedu: 55 cmvýška sedu: 49 cmoděruodolnost textilie podle testu Martindale: 80 000 oděrůNosnost:100 kgHmotnost:25 kgDodáváno v demontu.,Polohovací, relaxační křeslo NAURO vám dá návod jak zpomalit a žít tak, jakoby každý jeden den měl být tím posledním. Svým moderním designem zapadne do jakékoli místnosti ve vaší domácnosti. NAURO je čalouněné kvalitní Velvet látkou ve čtyřech barevných variantách: pudrově růžová, béžová, modrá a smaragdová. Postavené je na kovových nožkách v zlatém provedení. Kovové nohy dodávají křeslu patřičnou stabilitu a vizuální pohlazení. Relaxační křeslo NAURO je polohovací mechanicky. Obsahuje mechanismus, který umožňuje sklopení do relaxační podoby. Je doplněn područkami a polštářem, které jeho pohodlnost znásobují. Barva:béžová / zlatápudrově růžová / zlatásmaragdová / zlatámodrá / zlatáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:látka Velvet / kovRozměry:šířka: 73 cmhloubka: 81 cmvýška: 100 cmhloubka sedu: 55 cmvýška sedu: 49 cmoděruodolnost textilie podle testu Martindale: 80 000 oděrůNosnost:100 kgHmotnost:25 kgDodáváno v demontu.