Kokosová rohožka Exotic obdélník

Obdélníková rohožka EXOTIC z pletených kokosových vláken a gumy je praktickou pomůckou před dveře na čištění obuvi. Díky gumové spodní části je rohožka stabilní a po podlaze neklouže. Jednoduše ji vyčistíte vyluxováním nebo vyklepáním. Dodáváme v assortu dekorů bez možnosti výběru

Parametry:

  • Materiál: guma, kokos
  • Rozměr: 40 x 60 cm
Kokosová rohožka Exotic půlkruh

Půlkruhová rohožka EXOTIC z pletených kokosových vláken a gumy je praktickou pomůckou před dveře na čištění obuvi. Díky gumové spodní části je rohožka stabilní a po podlaze neklouže. Jednoduše ji vyčistíte vyluxováním nebo vyklepáním. Dodáváme v assortu dekorů bez možnosti výběru. 

 

Materiál: guma, kokos

Rozměr: 40 x 60 cm

Esposa DVEŘNÍ ROHOŽKA

Tato rohožka od ESPOSA najde své uplatnění u vchodových dveří do Vašeho bytu. Obdélníková rohožka o rozměrech cca 40 x 60 cm je vyrobena z přírodních kokosových vláken v zelené barvě a je potištěna veselým motivem ovečky, která Vás vždy uvítá. Výhoda: rohožka je protiskluzová a zůstane tak stále na svém místě. Udržte si čistotu v chodbě či předsíni díky této kvalitní rohožce! – 40X60 CM / KS – OVCE 08. Barva – zelená. Materiál – textil.