decorior

Kancelářské křeslo TORINO

Oblíbený výrobek Kancelářské křeslo TORINO od společnosti s dlouholetou tradicí Halmar jednoduše můžete sehnat zde za rozumné peníze. Nyní nakoupíte za 2 729 Kč.
EAN: 143325
Kancelářské křeslo TORINO
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
2 729

Toto moderní a elegantní kancelářské křeslo TORINO se svým designem hodí jak do kanceláří, tak i do domácích pracoven. Sedadlo a opěrka hlavy jsou čalouněné kvalitní černou ekokůží a opěradlo je na bocích potaženo ekokůží v kombinaci s prodyšnou černou mesh síťovinou. Plastové opěrky rukou přispějí k sedacímu pohodlí.
Konstrukce křesla tvoří pětiramenný plastový kříž s kolečky na měkké podlahy.
Křeslo je otočné a je vybaveno mechanismem TILT, který umožňuje regulaci výšky sedáku pomocí plynového zvedáku. Díky šroubu pod sedákem je možné houpání a blokace v poloze vertikální během práce, a samozřejmě regulace přítlaku opěrky.Barva:černá Materiál:ekokůže/ síťovina / plastRozměry: šířka: 64 cmhloubka: 63 cmvýška: 114 – 124 cmvýška sedu: 46 – 56 cmhloubka sedu: 52 cmšířka sedu: 53 cmNosnost:110 kg Hmotnost:15 kg Dodáváno v demontu.,Toto moderní a elegantní kancelářské křeslo TORINO se svým designem hodí jak do kanceláří, tak i do domácích pracoven. Sedadlo a opěrka hlavy jsou čalouněné kvalitní černou ekokůží a opěradlo je na bocích potaženo ekokůží v kombinaci s prodyšnou černou mesh síťovinou. Plastové opěrky rukou přispějí k sedacímu pohodlí.
Konstrukce křesla tvoří pětiramenný plastový kříž s kolečky na měkké podlahy.
Křeslo je otočné a je vybaveno mechanismem TILT, který umožňuje regulaci výšky sedáku pomocí plynového zvedáku. Díky šroubu pod sedákem je možné houpání a blokace v poloze vertikální během práce, a samozřejmě regulace přítlaku opěrky.Barva:černá Materiál:ekokůže/ síťovina / plastRozměry: šířka: 64 cmhloubka: 63 cmvýška: 114 – 124 cmvýška sedu: 46 – 56 cmhloubka sedu: 52 cmšířka sedu: 53 cmNosnost:110 kg Hmotnost:15 kg Dodáváno v demontu.