decorior

Klubové křeslo pravá kůže / masivní dřevo Dekorhome Hnědá

Tento akční produkt Klubové křeslo pravá kůže / masivní dřevo Dekorhome Hnědá od dodavatele kvalitních produktů Vida seženete zde nyní až neuvěřitelně levně. Cenově vychází na 4 127 Kč.
EAN: 8720286200476
Klubové křeslo pravá kůže / masivní dřevo Dekorhome Hnědá
Ověřit dostupnost
Značka: vida
4 127

Co může být lepší než relaxovat v pohodlném křesle na konci náročného dne? Toto klubové křeslo z pravé kůže je tím prvním místem, kam po dlouhém dni zamíříte.
Toto klubové křeslo je čalouněné pravou kozí kůží a plátnem, materiály velmi příjemnými na dotek. Křeslo stojí na nohách z masivního mangovníkového dřeva, které zajišťují mimořádnou pevnost a stabilitu. Čalounění je završené nýty, které křeslu propůjčují industriální vzhled a dojem. Zaoblené područky, silně polstrovaný sedák a opěradlo, to vše se postará o vaše maximálně pohodlné posezení.Barva:hnědáčerná / šedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:pravá kozí kůže / masivní mangovníkové dřevoRozměry:šířka: 60 cmhloubka: 57 cmvýška: 63 cmHmotnost:14,3 kgDodáváno v demontu.,Co může být lepší než relaxovat v pohodlném křesle na konci náročného dne? Toto klubové křeslo z pravé kůže je tím prvním místem, kam po dlouhém dni zamíříte.
Toto klubové křeslo je čalouněné pravou kozí kůží a plátnem, materiály velmi příjemnými na dotek. Křeslo stojí na nohách z masivního mangovníkového dřeva, které zajišťují mimořádnou pevnost a stabilitu. Čalounění je završené nýty, které křeslu propůjčují industriální vzhled a dojem. Zaoblené područky, silně polstrovaný sedák a opěradlo, to vše se postará o vaše maximálně pohodlné posezení.Barva:hnědáčerná / šedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:pravá kozí kůže / masivní mangovníkové dřevoRozměry:šířka: 60 cmhloubka: 57 cmvýška: 63 cmHmotnost:14,3 kgDodáváno v demontu.