decorior

Konferenční stolek SILVER A Zlatá

Oblíbený kus Konferenční stolek SILVER A Zlatá od top výrobce Signal pohodlně dostanete v naší internetové nabídce za zcela nejnižší cenu! Stojí teď u nás 4 467 Kč.
EAN: 5901477296932
Konferenční stolek SILVER A Zlatá
Ověřit dostupnost
Značka: Signal
4 467

Designový konferenční stolek SILVER A v art deco stylu rozzáří každý obývací pokoj. Stolek lze použít i v ložnici jako noční, nebo jako odkládací stolek v předsíni. Konferenční stolek má konstrukci vyrobenou z kovu a to ve dvou variantách: stříbrná (chrom) nebo zlatá (nerezová ocel). Deska je z kouřového tvrzeného skla. Barva:průhledná / stříbrnáprůhledná / zlatáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:kov / sklo
Rozměry: šířka: 80 cmhloubka: 80 cmvýška: 45 cmHmotnost: 20 kgDodáváno v demontu.,Designový konferenční stolek SILVER A v art deco stylu rozzáří každý obývací pokoj. Stolek lze použít i v ložnici jako noční, nebo jako odkládací stolek v předsíni. Konferenční stolek má konstrukci vyrobenou z kovu a to ve dvou variantách: stříbrná (chrom) nebo zlatá (nerezová ocel). Deska je z kouřového tvrzeného skla. Barva:průhledná / stříbrnáprůhledná / zlatáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:kov / sklo
Rozměry: šířka: 80 cmhloubka: 80 cmvýška: 45 cmHmotnost: 20 kgDodáváno v demontu.