Křeslo BELLEROFONTÉS Dekorhome

Designové křeslo BELLEROFONTÉS je světoznámá klasika. Křeslo je vyrobené z právě kůže v hnědé barvě s dekorativním... více informací »
Produkt bez obrázku
4 901 Kč
Ověřit dostupnost
Designové křeslo BELLEROFONTÉS je světoznámá klasika. Křeslo je vyrobené z právě kůže v hnědé barvě s dekorativním...

Designové křeslo BELLEROFONTÉS je světoznámá klasika. Křeslo je vyrobené z právě kůže v hnědé barvě s dekorativním prošíváním a zdobnými nýty. Retro vzhled podtrhuje elegantní kovová podnož v černé barvě. Křeslo je ručně vyráběné a každý kus je tak originál. Barva: hnědá / černáMateriál: pravá kůže / kov Rozměry: šířka: 76 cmhloubka: 75 cmvýška: 86 cmšířka sedu: 57 cmhloubka sedu: 40 cmvýška sedu: 32 cmvýška zádové opěrky: 49 cmDodáváno v demontu. ,Designové křeslo BELLEROFONTÉS je světoznámá klasika. Křeslo je vyrobené z právě kůže v hnědé barvě s dekorativním prošíváním a zdobnými nýty. Retro vzhled podtrhuje elegantní kovová podnož v černé barvě. Křeslo je ručně vyráběné a každý kus je tak originál. Barva: hnědá / černáMateriál: pravá kůže / kov Rozměry: šířka: 76 cmhloubka: 75 cmvýška: 86 cmšířka sedu: 57 cmhloubka sedu: 40 cmvýška sedu: 32 cmvýška zádové opěrky: 49 cmDodáváno v demontu. 

Tento oblíbený výrobek Křeslo BELLEROFONTÉS Dekorhome od výrobce s dlouholetou historií Invicta můžete dostat právě teď v naší nabídce ve výhodné akci. V akci od 4 901 Kč.