Křeslo DIKÉ Dekorhome Šedá

Designové a útulné křeslo DIKÉ ve skandinávském stylu vás na první pohled láka se do něj uvelebit s příjemnou... více informací »
Produkt bez obrázku
14 748 Kč
Ověřit dostupnost
Designové a útulné křeslo DIKÉ ve skandinávském stylu vás na první pohled láka se do něj uvelebit s příjemnou...

Designové a útulné křeslo DIKÉ ve skandinávském stylu vás na první pohled láka se do něj uvelebit s příjemnou knížkou. Křeslo je čalouněné kvalitní látkou ve třech barevných variantách: zelená, hnědá s efektem broušené kůže a šedá. Křeslo stojí na čtyřech nohách z tvrdého dřeva v hnědé nebo černé barvě. Konec nohou jsou obohaceny o zlatý nebo stříbrný proužek. V sedací části jsou v křesle ukryty pružiny. Zádová opěrka je ozdobena dekorativními knoflíky. Barva:zelená / hnědá / zlatáhnědá / hnědá zlatášedá / černá / stříbrnáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:masivní dřevo / látka (100% polyester) Rozměry:šířka: 88 cmhloubka: 90 cmvýška: 106 cmšířka sedu: 54 cmhloubka sedu: 54 cmvýška sedu: 46 cmvýška zádové opěrky: 67 cmvýška područek: 20 cmvýška nožiček: 18 cmDodáváno v demontu.,Designové a útulné křeslo DIKÉ ve skandinávském stylu vás na první pohled láka se do něj uvelebit s příjemnou knížkou. Křeslo je čalouněné kvalitní látkou ve třech barevných variantách: zelená, hnědá s efektem broušené kůže a šedá. Křeslo stojí na čtyřech nohách z tvrdého dřeva v hnědé nebo černé barvě. Konec nohou jsou obohaceny o zlatý nebo stříbrný proužek. V sedací části jsou v křesle ukryty pružiny. Zádová opěrka je ozdobena dekorativními knoflíky. Barva:zelená / hnědá / zlatáhnědá / hnědá zlatášedá / černá / stříbrnáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:masivní dřevo / látka (100% polyester) Rozměry:šířka: 88 cmhloubka: 90 cmvýška: 106 cmšířka sedu: 54 cmhloubka sedu: 54 cmvýška sedu: 46 cmvýška zádové opěrky: 67 cmvýška područek: 20 cmvýška nožiček: 18 cmDodáváno v demontu.

Velmi žádaný výrobek Křeslo DIKÉ Dekorhome Šedá od kvalitní značky Invicta dostanete zde teď právě opravdu levně! Za bezkonkureční cenu 14 748 Kč.