Křeslo látka Dekorhome Krémová

Elegantní a stylové křeslo ve skandinávském stylu. Křeslo je čalouněné kvalitní látkou ve čtyřech barevných variantách: krémová, mentolová,... více informací »
Křeslo látka Dekorhome Krémová
Značka: Invicta
8 400 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní a stylové křeslo ve skandinávském stylu. Křeslo je čalouněné kvalitní látkou ve čtyřech barevných variantách: krémová, mentolová,...

Elegantní a stylové křeslo ve skandinávském stylu. Křeslo je čalouněné kvalitní látkou ve čtyřech barevných variantách: krémová, mentolová, světle modrá a šedá. Křeslo stojí na čtyřech nohách z kaučukovníkového dřeva v přírodní barvě. K maximálnímu pohodlí přispívájí čalouněné opěrky na ruce a vysoká zádová opěrka. Zádová opěrka je obohacena o dekorativní prošívání. Barva:krémovámentolovásvětle modrášedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:masivní kaučukovníkové dřevo / látka (100% polyester) Rozměry:šířka: 72 cmhloubka: 80 cmvýška: 97 cmšířka sedu: 45 cmhloubka sedu: 47 cmvýška sedu: 46 cmvýška zádové opěrky: 60 cmvýška područek: 24 cmDodáváno v demontu.,Elegantní a stylové křeslo ve skandinávském stylu. Křeslo je čalouněné kvalitní látkou ve čtyřech barevných variantách: krémová, mentolová, světle modrá a šedá. Křeslo stojí na čtyřech nohách z kaučukovníkového dřeva v přírodní barvě. K maximálnímu pohodlí přispívájí čalouněné opěrky na ruce a vysoká zádová opěrka. Zádová opěrka je obohacena o dekorativní prošívání. Barva:krémovámentolovásvětle modrášedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:masivní kaučukovníkové dřevo / látka (100% polyester) Rozměry:šířka: 72 cmhloubka: 80 cmvýška: 97 cmšířka sedu: 45 cmhloubka sedu: 47 cmvýška sedu: 46 cmvýška zádové opěrky: 60 cmvýška područek: 24 cmDodáváno v demontu.

Tento skvělý produkt Křeslo látka Dekorhome Krémová od známé společnosti Invicta je k získání právě teď v nabídce napořád výhodně. Levně za 8 400 Kč.