decorior

LED osvětlení k vitríně DELIS A

Ve slevě výrobek LED osvětlení k vitríně DELIS A pocházející od značky Kondela máte možnost sehnat právě teď ve výhodné akci. Teď za akční cenu 490 Kč.
EAN: 139806
LED osvětlení k vitríně DELIS A
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
490

Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
LED osvětlení DELIS je vhodné do vitrín DELIS A1 a DELIS A2. LED osvětlení v bílém podbarvení navodí v místnosti tu pravou atmosféru.Barva:bíláHmotnost:0,5 kgDodáváno v demontu.,Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
LED osvětlení DELIS je vhodné do vitrín DELIS A1 a DELIS A2. LED osvětlení v bílém podbarvení navodí v místnosti tu pravou atmosféru.Barva:bíláHmotnost:0,5 kgDodáváno v demontu.