decorior

LED osvětlení LINDY / ARYAN

Unikátní a oblíbený výrobek LED osvětlení LINDY / ARYAN pocházející od značky Kondela jde nakoupit zrovna dneska ve výprodejové akci! Výhodně za super cenu 390 Kč.
EAN: 139678
LED osvětlení LINDY / ARYAN
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
390

Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
K vitrínám ze sektorového nábytku ARYAN a LINDY nabízíme 4-bodové LED osvětlení s bílým podbarvením.Barva: bílá Hmotnost:  1 kgDodáváno v demontu.,Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
K vitrínám ze sektorového nábytku ARYAN a LINDY nabízíme 4-bodové LED osvětlení s bílým podbarvením.Barva: bílá Hmotnost:  1 kgDodáváno v demontu.