Moderano NÍZKÁ KOMODA, barvy dubu, medová, fango, 294/76,2/55,7 cm

Stylová komoda na sebe přitáhne všechny pohledy, je totiž velmi zajímavou kombinací skla a dubové dýhy, otevřených a zavřených... více informací »
Moderano NÍZKÁ KOMODA
Značka: Moderano
52 479 Kč63 999 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
Stylová komoda na sebe přitáhne všechny pohledy, je totiž velmi zajímavou kombinací skla a dubové dýhy, otevřených a zavřených...

Stylová komoda na sebe přitáhne všechny pohledy, je totiž velmi zajímavou kombinací skla a dubové dýhy, otevřených a zavřených prvků. Dýha z balkánského dubu v hořčicové barvě je zajímavá výraznou strukturou dřeva. Celkový vzhled elegantně doplňují úchytky v barvě chromu. Právě v obývacím pokoji se často zapomíná na dostatečný úložný prostor. To ale není případ tohoto TV-dílu. Komoda disponuje 1 zásuvkou, 2 dvířky a 4 otevřenými přihrádkami. Nabízí tak místo nejen pro dekoraci, knihy, sbírku filmů, ale i technické zázemí jako DVD přehravač. Rozměry: Š x V x H: cca 294 x 76 x 56 cm. Za příplatek jsou v našich obchodních domech k dostání různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek. – **TYP:SP67,KP/FR:LAK FANGO – **HEDV.MATNÁ,SPANGE:DUB – **TRÁM.MED,GR:CHROM LESKLÝ. Barva – barvy dubu. Materiál – sklo, kompozitní dřevo,trámový dub.

Vynikající produkt Moderano NÍZKÁ KOMODA, barvy dubu, medová, fango, 294/76,2/55,7 cm originál od výrobce Moderano snadno pořídíte teď opravdu výhodně. Akční cena 52 479 Kč.