decorior

Nástavec na skříň rohový CYRIL TYP 10 dub wotan / bílá

Unikátní kus Nástavec na skříň rohový CYRIL TYP 10 dub wotan / bílá pocházející od značky Kondela můžete získat zde teď právě za akční cenu. Ceny od 2 550 Kč. EAN: 32242080102095
Nástavec na skříň rohový CYRIL TYP 10 dub wotan / bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
2 550
Popis produktu

Předsíňová sestava CYRIL nabízí množství komponentů, které můžete v předsíni využít. Elegantní provedení bílá a dub Wotan je moderní kombinace, která vnese do prostoru novou energii.Potřebujete více úložného místa? Rohový nástavec TYP 10 vám vytvoří odkládací prostor i v nevyužitém rohu. Jednodveřová skříňka, která v sobě ukrývá polici. Korpus je v barvě dub wotan a dvířka jsou v bílé barvě.
Barva:dub wotan / bíláMateriál:DTD laminovanáRozměry:Šířka: 73 cmHloubka: 73 cmVýška: 40 cmHmotnost:27 kgDodáváno v demontu.,Předsíňová sestava CYRIL nabízí množství komponentů, které můžete v předsíni využít. Elegantní provedení bílá a dub Wotan je moderní kombinace, která vnese do prostoru novou energii.Potřebujete více úložného místa? Rohový nástavec TYP 10 vám vytvoří odkládací prostor i v nevyužitém rohu. Jednodveřová skříňka, která v sobě ukrývá polici. Korpus je v barvě dub wotan a dvířka jsou v bílé barvě.
Barva:dub wotan / bíláMateriál:DTD laminovanáRozměry:Šířka: 73 cmHloubka: 73 cmVýška: 40 cmHmotnost:27 kgDodáváno v demontu.