decorior

Noční stolek ARYAN 1D

Zajímavý produkt Noční stolek ARYAN 1D od výrobce s mnohaletou tradicí Kondela snadno můžete získat zrovna dneska za výhodnou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 2 270 Kč.
EAN: 139662
Noční stolek ARYAN 1D
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
2 270

Obdivujete krásný, harmonický, ale zejména elegantní nábytek ve skandinávském stylu? Výborně! ARYAN, sektorový systém vhodný na zařízení obývacích pokojů, jídelen a ložnic je vytvořen přímo do vašeho příbytku. Barevné provedení bílá je ideální do každého interiéru, snadno kombinovatelné s doplňky v barevném kontrastu.Konstrukce sektoru je vyrobena z laminované DTD, dvířka jsou vyrobeny z MDF. Dvířka doplňuje originální vzor. I díky němu je tento nábytek unikátní. Celkový vzhled každé části sektoru dotvářejí elegantní nožičky. Komponenty ze sektoru se objednávají jednotlivě, díky čemuž si můžete vytvořit sestavu podle vašich představ.
Noční stolek ARYAN má jednu skříňku s úchytkou. Je praktickým kusem nábytku do ložnice a podtrhuje ráz místnosti. Funkční konstrukce usnadní jeho praktické využití.Barva:bíláMateriál:laminovaná DTD / MDFRozměry:šířka: 50 cmhloubka: 40 cmvýška: 53 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost:15,7 kgDodáváno v demontu.,Obdivujete krásný, harmonický, ale zejména elegantní nábytek ve skandinávském stylu? Výborně! ARYAN, sektorový systém vhodný na zařízení obývacích pokojů, jídelen a ložnic je vytvořen přímo do vašeho příbytku. Barevné provedení bílá je ideální do každého interiéru, snadno kombinovatelné s doplňky v barevném kontrastu.Konstrukce sektoru je vyrobena z laminované DTD, dvířka jsou vyrobeny z MDF. Dvířka doplňuje originální vzor. I díky němu je tento nábytek unikátní. Celkový vzhled každé části sektoru dotvářejí elegantní nožičky. Komponenty ze sektoru se objednávají jednotlivě, díky čemuž si můžete vytvořit sestavu podle vašich představ.
Noční stolek ARYAN má jednu skříňku s úchytkou. Je praktickým kusem nábytku do ložnice a podtrhuje ráz místnosti. Funkční konstrukce usnadní jeho praktické využití.Barva:bíláMateriál:laminovaná DTD / MDFRozměry:šířka: 50 cmhloubka: 40 cmvýška: 53 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost:15,7 kgDodáváno v demontu.