Oboustranná matrace VISCOFOAM DUO 20 cm + Multifunkční hrnec Be pro chef ZDARMA

  oboustranné provedení udržuje páteř v přirozené poloze přirozeně reguluje teplo pro pevný i polohovatelný rošt záruka 8 let... více informací »
Oboustranná matrace VISCOFOAM DUO 20 cm + Multifunkční hrnec Be pro chef ZDARMA 140 x 200 cm
Značka: Don Almohadon
4 990 Kč
Ověřit dostupnost
  oboustranné provedení udržuje páteř v přirozené poloze přirozeně reguluje teplo pro pevný i polohovatelný rošt záruka 8 let...

 

  • oboustranné provedení
  • udržuje páteř v přirozené poloze
  • přirozeně reguluje teplo
  • pro pevný i polohovatelný rošt
  • záruka 8 let na tvarovou stálost

 

Matrace VISCOFOAM DUO o výšce 20 cm představuje vynikající poměr komfortu a kvality. Patří do kategorie středně tvrdých matrací, nepřenáší vibrace partnera a je zcela tichá.

Matrace má antialergický prošívaný potah a je vhodná jak pro pevný, tak pro polohovatelný lamelový rošt.

 

Materiál potahu – letní strana: speciální prodyšný 3D úplet, 100% polyester

Materiál potahu – zimní strana: elastický úplet s přírodními vlákny, 80 % bavlny a 20 % polyester

 

 

Abyste co nejvíce prodloužili životnost vaší matrace, doporučujeme pořídit si chránič matrace, který ji ochrání před znečištěním a opotřebením, v případě nepropustné varianty i před tělesnou vlhkostí a tekutinami. Rady a tipy, jak udržovat a čistit matrace, najdete také na našem blogu.

 

Oboustranné provedení podle vašich preferencí

Komfortní zimní strana matrace má na povrchu luxusní elastický úplet s přírodními vlákny. Potah je prošitý s vrstvou silikonizovaných dutých vláken, která poskytují příjemný komfort a zároveň redukují výskyt roztočů. Další vrstvu tvoří 3 cm paměťové pěny, která je citlivá na teplotu a váhu těla, proto se prohne přesně tam, kde je třeba. Redukuje tlak na citlivá místa a uleví tak od bolesti zad, kyčlí a ramen. Má otevřenou vzdušnou strukturu, která usnadňuje odpařování vlhkosti a reguluje teplo

 

Vysoce prodyšná letní strana je naopak tužší, proto je vhodná nejen pro letní horké dny, ale též pro všechny, kdo upřednostňují tvrdší provedení matrace. Vrchní vrstvu tvoří speciální prodyšný  3D úplet, který zajišťuje dokonalé proudění vzduchu, takže se na matraci zbytečně nepotíte.

 

Oboustranná matrace je tvořena jádrem o výšce 17 cm z vysoce kvalitní studené pěny Eliocel o hustotě 30 kg/m3 se systémem otevřených buněk. Díky zajištění dokonalé cirkulace vzduchu může matrace tzv. dýchat a nehromadí se v ní vlhkost.

Vrchní vrstva je tvořena 3 cm paměťové pěny VISCOSOFT o hustotě 35 kg/m3, která se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla, a navíc redukuje tlakové body. Tělu je tak poskytnuta maximální ortopedická opora

Matrace nemá žádný váhový limit. Na tvarovou stálost poskytujeme záruku 8 let.

 

Luxusní antialergický potah

  • Matrace dodáváme
    Nejprodávanější produkt Oboustranná matrace VISCOFOAM DUO 20 cm + Multifunkční hrnec Be pro chef ZDARMA od našeho předního výrobce Don Almohadon máte možnost pořídit na našich stránkách nyní za výborné peníze! Nyní lze objednat jen za 4 990 Kč.