decorior

Odkládací podložka na područky OSEN

Levný výrobek Odkládací podložka na područky OSEN od odblíbeného výrobce Kondela pohodlně nakoupíte u nás teď opravdu výhodně. Aktuálně za super cenu 450 Kč.
EAN: 139356
Odkládací podložka na područky OSEN
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
450

Nabízíme Vá, doplněk v podobě odkládací podložky na opěrku sedací soupravy, pohovky nebo křesla. OSEN je praktická a vaše pohodlí rozhodně dotáhne k dokonalosti. Je vyrobena z lakovaného bambusu v přírodní barvě. Spodní část podložky tvoří plst v černé barvě. Můžete ji využít jako opěrku rukou na sedačce a křesle, ale umí se krásně ukázat i na taburetu nebo jiném povrchu. Můžete ji kdekoliv přemístit a snadno poskládat.
Barva: přírodní / černáMateriál: lakovaný bambusRozměry: šířka: 48 cm hloubka: 32 cmvýška: 1 cm
Nosnost: 5 kgHmotnost: 1,3 kgDodáváno v demontu.,Nabízíme Vá, doplněk v podobě odkládací podložky na opěrku sedací soupravy, pohovky nebo křesla. OSEN je praktická a vaše pohodlí rozhodně dotáhne k dokonalosti. Je vyrobena z lakovaného bambusu v přírodní barvě. Spodní část podložky tvoří plst v černé barvě. Můžete ji využít jako opěrku rukou na sedačce a křesle, ale umí se krásně ukázat i na taburetu nebo jiném povrchu. Můžete ji kdekoliv přemístit a snadno poskládat.
Barva: přírodní / černáMateriál: lakovaný bambusRozměry: šířka: 48 cm hloubka: 32 cmvýška: 1 cm
Nosnost: 5 kgHmotnost: 1,3 kgDodáváno v demontu.