decorior

Odkládací stolek 3 ks masivní dřevo Dekorhome Tmavě šedá

Tento unikátní produkt Odkládací stolek 3 ks masivní dřevo Dekorhome Tmavě šedá od výrobce se skvělou pověstí Invicta je k sehnání aktuálně extra se slevou. Aktuálně v akci za 3 131 Kč.
EAN: 4250243587837
Odkládací stolek 3 ks masivní dřevo Dekorhome Tmavě šedá
Ověřit dostupnost
Značka: Invicta
3 131
Popis produktu

Designový set odkládacích nebo konferenčních stolků, sestávající ze třech do sebe zapadajících kusů masivních stolků úžasně zapadne do každého moderního i venkovsky zařízeného interiéru. Stolky jsou vyrobeny z kvalitního masivního tropického dřeva ve dvou variantách – přírodní mangovník nebo tmavě šedá akácie. Zdobeny jsou dekorativní řezbou.Tato sada je velmi variabilní, stolky lze využít i jako příruční, noční nebo příležitostně i například jako taburet.Barva:přírodní mangovníktmavě šedá akácieVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. 
Materiál:masivní dřevoRozměry většího stolku:šířka: 45 cmhloubka: 30 cm výška: 45 cmRozměry středního stolku:šířka: 35 cmhloubka: 28 cm výška: 37 cm
Rozměry malého stolku:šířka: 24 cmhloubka: 24 cm výška: 29  cmSada obsahuje: 3x stolek,Designový set odkládacích nebo konferenčních stolků, sestávající ze třech do sebe zapadajících kusů masivních stolků úžasně zapadne do každého moderního i venkovsky zařízeného interiéru. Stolky jsou vyrobeny z kvalitního masivního tropického dřeva ve dvou variantách – přírodní mangovník nebo tmavě šedá akácie. Zdobeny jsou dekorativní řezbou.Tato sada je velmi variabilní, stolky lze využít i jako příruční, noční nebo příležitostně i například jako taburet.Barva:přírodní mangovníktmavě šedá akácieVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. 
Materiál:masivní dřevoRozměry většího stolku:šířka: 45 cmhloubka: 30 cm výška: 45 cmRozměry středního stolku:šířka: 35 cmhloubka: 28 cm výška: 37 cm
Rozměry malého stolku:šířka: 24 cmhloubka: 24 cm výška: 29  cmSada obsahuje: 3x stolek