Otočné křeslo THEA Dekorhome Smaragdová

Elegantní křeslo THEA je čalouněno kvalitním sametovým potahem ve třech barevných variantách: hořčicová, smaragdová a šedá.... více informací »
Produkt bez obrázku
9 897 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní křeslo THEA je čalouněno kvalitním sametovým potahem ve třech barevných variantách: hořčicová, smaragdová a šedá....

Elegantní křeslo THEA je čalouněno kvalitním sametovým potahem ve třech barevných variantách: hořčicová, smaragdová a šedá. Sedadlo je silně polstrované a nabízí tak maximální požitek ze sezení. Podnož je vyrobená z kovu lakovaného černou barvou. Křeslo je otočné. Barva: hořčicovásmaragdovášedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: sametová látka (100% polyester) / kov Rozměry: šířka: 80 cmhloubka: 77 cmvýška: 80 cmšířka sedu: 54 cmhloubka sedu: 42 cmvýška sedu: 47 cmvýška zádové opěrky: 45 cmDodáváno v demontu. ,Elegantní křeslo THEA je čalouněno kvalitním sametovým potahem ve třech barevných variantách: hořčicová, smaragdová a šedá. Sedadlo je silně polstrované a nabízí tak maximální požitek ze sezení. Podnož je vyrobená z kovu lakovaného černou barvou. Křeslo je otočné. Barva: hořčicovásmaragdovášedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: sametová látka (100% polyester) / kov Rozměry: šířka: 80 cmhloubka: 77 cmvýška: 80 cmšířka sedu: 54 cmhloubka sedu: 42 cmvýška sedu: 47 cmvýška zádové opěrky: 45 cmDodáváno v demontu. 

Akční a ve slevě výrobek Otočné křeslo THEA Dekorhome Smaragdová od spolehlivého výrobce Invicta máte možnost sehnat zrovna dnes za parádní cenu! Nyní můžete mít za 9 897 Kč.