Police do skříně 2D2S TIFFY 02 woodline krém

Sektorová sestava TIFFY v rustikálním stylu je vhodná zejména na vybavení obývacích pokojů a ložnic. Rustikální styl vnáší... více informací »
Police do skříně 2D2S TIFFY 02 woodline krém
Značka: Kondela
1 250 Kč
Ověřit dostupnost
Sektorová sestava TIFFY v rustikálním stylu je vhodná zejména na vybavení obývacích pokojů a ložnic. Rustikální styl vnáší...

Sektorová sestava TIFFY v rustikálním stylu je vhodná zejména na vybavení obývacích pokojů a ložnic. Rustikální styl vnáší do místnosti romantickou, koloniální atmosféru. Nabízíme vnitřní police TIFFY POLICE TYP 02. Skříň 2D2S TIFFY Typ 02 doplňte těmito policemi a získáte dostatečný úložný prostor. Vnitřní vybavení skříně tvoří tři police a ramínková tyč.Barva:woodline krémMateriál: DTD laminovanáRozměry: šířka: 48 cmhloubka: 44 cmvýška: 128,5 cmtloušťka police: 1,6 cmHmotnost: 52,5 kgDodáváno v demontu.,Sektorová sestava TIFFY v rustikálním stylu je vhodná zejména na vybavení obývacích pokojů a ložnic. Rustikální styl vnáší do místnosti romantickou, koloniální atmosféru. Nabízíme vnitřní police TIFFY POLICE TYP 02. Skříň 2D2S TIFFY Typ 02 doplňte těmito policemi a získáte dostatečný úložný prostor. Vnitřní vybavení skříně tvoří tři police a ramínková tyč.Barva:woodline krémMateriál: DTD laminovanáRozměry: šířka: 48 cmhloubka: 44 cmvýška: 128,5 cmtloušťka police: 1,6 cmHmotnost: 52,5 kgDodáváno v demontu.

Tento neodolatelný produkt Police do skříně 2D2S TIFFY 02 woodline krém pocházející od značky Kondela můžete sehnat na našich stránkách teď ve slevě. Právě teď jen za 1 250 Kč.