decorior

Postel 160 LINDY

Žádaný produkt Postel 160 LINDY od značky Kondela máte možnost koupit právě za outletovou cenu. Aktuálně za 4 490 Kč.
EAN: 139687
Postel 160 LINDY
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
4 490

Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Manželská postel LINDY má šířku 160 cm. Bílý lesk působí elegantně, a přitom jednoduše. Je se záhlavím, což zvýší její komfort a pohodlí. Postel je vyrobena z laminované DTD. Je dodávána bez roštu a matrace.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD Rozměry: šířka: 166 cmhloubka: 208,5 cmvýška: 89 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmrozměr lůžka: 160 x 200 cmHmotnost: 54,5 kgDodáváno v demontu.,Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Manželská postel LINDY má šířku 160 cm. Bílý lesk působí elegantně, a přitom jednoduše. Je se záhlavím, což zvýší její komfort a pohodlí. Postel je vyrobena z laminované DTD. Je dodávána bez roštu a matrace.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD Rozměry: šířka: 166 cmhloubka: 208,5 cmvýška: 89 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmrozměr lůžka: 160 x 200 cmHmotnost: 54,5 kgDodáváno v demontu.