decorior

Psací stůl ARYAN 1D/115

Tento velmi žádaný produkt Psací stůl ARYAN 1D/115 od skvělého výrobce Kondela jednoduše můžete najít u nás za výhodnou cenu! Aktuálně stojí u nás 4 290 Kč.
EAN: 139667
Psací stůl ARYAN 1D/115
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
4 290

Obdivujete krásný, harmonický, ale zejména elegantní nábytek ve skandinávském stylu? Výborně! ARYAN, sektorový systém vhodný na zařízení obývacích pokojů, jídelen a ložnic je vytvořen přímo do vašeho příbytku. Barevné provedení bílá je ideální do každého interiéru, snadno kombinovatelné s doplňky v barevném kontrastu.Konstrukce sektoru je vyrobena z laminované DTD, dvířka jsou vyrobeny z MDF. Dvířka doplňuje originální vzor. I díky němu je tento nábytek unikátní. Celkový vzhled každé části sektoru dotvářejí elegantní nožičky. Komponenty ze sektoru se objednávají jednotlivě, díky čemuž si můžete vytvořit sestavu podle vašich představ.
PC stůl ARYAN v elegantním bílém provedení vyřeší vaši dilema v pracovně. Praktický, s elegantními nožičkami, vhodný do kanceláře či studentského pokoje. Stůl z této krásné kolekce je navržen přesně tak, aby v sobě skloubil praktičnost a jednoduchost, ale zároveň působil nevšedním dojmem. ARYAN pracovní stolek s jednou skříňkou na pravé straně uschová vaše pomůcky. Práce při něm bude jedna báseň.Barva:bíláMateriál:laminovaná DTD / MDFRozměry:šířka: 115 cmhloubka: 57 cmvýška: 75 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost:36 kgDodáváno v demontu.,Obdivujete krásný, harmonický, ale zejména elegantní nábytek ve skandinávském stylu? Výborně! ARYAN, sektorový systém vhodný na zařízení obývacích pokojů, jídelen a ložnic je vytvořen přímo do vašeho příbytku. Barevné provedení bílá je ideální do každého interiéru, snadno kombinovatelné s doplňky v barevném kontrastu.Konstrukce sektoru je vyrobena z laminované DTD, dvířka jsou vyrobeny z MDF. Dvířka doplňuje originální vzor. I díky němu je tento nábytek unikátní. Celkový vzhled každé části sektoru dotvářejí elegantní nožičky. Komponenty ze sektoru se objednávají jednotlivě, díky čemuž si můžete vytvořit sestavu podle vašich představ.
PC stůl ARYAN v elegantním bílém provedení vyřeší vaši dilema v pracovně. Praktický, s elegantními nožičkami, vhodný do kanceláře či studentského pokoje. Stůl z této krásné kolekce je navržen přesně tak, aby v sobě skloubil praktičnost a jednoduchost, ale zároveň působil nevšedním dojmem. ARYAN pracovní stolek s jednou skříňkou na pravé straně uschová vaše pomůcky. Práce při něm bude jedna báseň.Barva:bíláMateriál:laminovaná DTD / MDFRozměry:šířka: 115 cmhloubka: 57 cmvýška: 75 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost:36 kgDodáváno v demontu.