decorior

Regál 1D1S LINDY

Hodně prodávaný kus Regál 1D1S LINDY od známé kvalitní značky Kondela můžete pořídit tady teď právě za super cenu! Nyní za 4 570 Kč.
EAN: 139691
Regál 1D1S LINDY
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
4 570

Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Vysoký regál LINDY disponuje třemi otevřenými policemi, jedna univerzální otevírací skříňkou a jednou zásuvkou. Dvířka na skříňce můžete namontovat jak na pravou nebo levou stranu. Díky tomu tak vzniká dostatek úložného prostoru, ktery určitě oceníte. Bílý lesk navíc dodá tomuto kusu nábytku eleganci a moderní design.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDF Rozměry: šířka: 68 cmhloubka: 41,5 cmvýška: 202 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 56 kgDodáváno v demontu.,Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Vysoký regál LINDY disponuje třemi otevřenými policemi, jedna univerzální otevírací skříňkou a jednou zásuvkou. Dvířka na skříňce můžete namontovat jak na pravou nebo levou stranu. Díky tomu tak vzniká dostatek úložného prostoru, ktery určitě oceníte. Bílý lesk navíc dodá tomuto kusu nábytku eleganci a moderní design.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDF Rozměry: šířka: 68 cmhloubka: 41,5 cmvýška: 202 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 56 kgDodáváno v demontu.