decorior

Regál KILIS TYP 1 Černá

Levný kousek Regál KILIS TYP 1 Černá od našeho předního výrobce Kondela naleznete v naší online nabídce za báječnou cenu. Aktuálně stojí u nás 4 990 Kč.
EAN: 139622_49603
Regál KILIS TYP 1 Černá
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
4 990

Stylový regál KILIS TYP 1 je zajímavým doplňkem k prázdné stěně v obývacím pokoji, knihovně, pracovně, jídelně či kuchyni. Mimo jiné vynikne v prostorách kaváren nebo tématických restaurací. Je ideálním kouskem na vystavení rostlin, knih, dekorací. Konstrukce regálu je vyrobena z kovu ve dvou barevných variantách: bílá a černá. Konstrukce je ukončena vyrovnávacími nožičkami. Kovovou konstrukci našeho zajímavého regálu vyplňují tři police z DTD s povrchovou úpravou v barvě akáciového dřeva, které působí přírodním dojmem. Regál je na zadní části ohraničený černou kovovou síťkou, která umocňuje a vkusně doplňuje celý design. KILIS TYP 1 lze umístit k bílé i barevné stěně. Skvěle ho můžete kombinovat s nábytkem nebo doplňky v přírodním koloritu.
Regál je možné kombinovat i s regálem KILIS TYP 2.Barva: akácie / bíláakácie / černáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál: fóliovaná DTD / kovRozměry: šířka: 120 cmhloubka: 30 cmvýška: 120 cmrozměry police: 120 x 30 x 15,8 cmtloušťka police: 1,8 cmrozměr kovové stojky: 4 x 2 cmtloušťka kovu: 0,8 mmvýška od země: 10 cmvýška mezi policemi: 36,3 cmNosnost: 10 kg / policeHmotnost: 25,5 kgDodáváno v demontu.,Stylový regál KILIS TYP 1 je zajímavým doplňkem k prázdné stěně v obývacím pokoji, knihovně, pracovně, jídelně či kuchyni. Mimo jiné vynikne v prostorách kaváren nebo tématických restaurací. Je ideálním kouskem na vystavení rostlin, knih, dekorací. Konstrukce regálu je vyrobena z kovu ve dvou barevných variantách: bílá a černá. Konstrukce je ukončena vyrovnávacími nožičkami. Kovovou konstrukci našeho zajímavého regálu vyplňují tři police z DTD s povrchovou úpravou v barvě akáciového dřeva, které působí přírodním dojmem. Regál je na zadní části ohraničený černou kovovou síťkou, která umocňuje a vkusně doplňuje celý design. KILIS TYP 1 lze umístit k bílé i barevné stěně. Skvěle ho můžete kombinovat s nábytkem nebo doplňky v přírodním koloritu.
Regál je možné kombinovat i s regálem KILIS TYP 2.Barva: akácie / bíláakácie / černáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál: fóliovaná DTD / kovRozměry: šířka: 120 cmhloubka: 30 cmvýška: 120 cmrozměry police: 120 x 30 x 15,8 cmtloušťka police: 1,8 cmrozměr kovové stojky: 4 x 2 cmtloušťka kovu: 0,8 mmvýška od země: 10 cmvýška mezi policemi: 36,3 cmNosnost: 10 kg / policeHmotnost: 25,5 kgDodáváno v demontu.