decorior

Regál LAURO

Zlevněný produkt Regál LAURO od dodavatele se skvělou pověstí Kondela lze nakoupit aktuálně na našich stránkách v akci! Momentálně k dispozici za 1 090 Kč.
EAN: 139471
Regál LAURO
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
1 090

Regál LAURO je praktickým pomocníkem do různých částí vaší domácnosti. V kuchyni vám poslouží na potraviny nebo kuchyňské pomůcky. V koupelně zas najde uplatnění na ručníky nebo čisticí prostředky. Potřebujete ho v předsíni či v dětském pokoji? Není problém! Díky svým kompaktním rozměrům ho použijete opravdu kdekoliv! Regál nabízí 5 polic, kde pohodlně uložíte mnoho věcí. Nožičky jsou zakončeny plastovými krytkami, které zajišťují stabilitu. V oblíbené bílé barvě se navíc stane i vkusným doplňkem vaší domácnosti.
Barva:bílá
Materiál:kov / plast
Rozměry:šířka: 32 cmhloubka: 28 cmvýška: 143 cm
Nosnost police:5 kg
Hmotnost:3,7 kg
Dodáváno v demontu.,Regál LAURO je praktickým pomocníkem do různých částí vaší domácnosti. V kuchyni vám poslouží na potraviny nebo kuchyňské pomůcky. V koupelně zas najde uplatnění na ručníky nebo čisticí prostředky. Potřebujete ho v předsíni či v dětském pokoji? Není problém! Díky svým kompaktním rozměrům ho použijete opravdu kdekoliv! Regál nabízí 5 polic, kde pohodlně uložíte mnoho věcí. Nožičky jsou zakončeny plastovými krytkami, které zajišťují stabilitu. V oblíbené bílé barvě se navíc stane i vkusným doplňkem vaší domácnosti.
Barva:bílá
Materiál:kov / plast
Rozměry:šířka: 32 cmhloubka: 28 cmvýška: 143 cm
Nosnost police:5 kg
Hmotnost:3,7 kg
Dodáváno v demontu.