decorior

Regál LINDY

Levný výrobek Regál LINDY od dodavatele kvalitních produktů Kondela můžete nakoupit na našich stránkách teď za parádní cenu. Aktuálně v akci za 5 870 Kč.
EAN: 139803
Regál LINDY
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
5 870

Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany. Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Regál LINDY disponuje třemi otevřenými policemi a dvěma skříňkami. Díky tomu tak vzniká dostatek úložného prostoru, který jistě oceníte. Bílý lesk navíc dodá tomuto kusu nábytku eleganci a moderní design. Dvířka jsou bez úchytek a jsou navrženy tak, abyste je otevřeli pouze lehkým potaženým.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDFRozměry: šířka: 98 cmhloubka: 41,5 cmvýška: 156,5 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 62,5 kgDodáváno v demontu.,Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany. Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Regál LINDY disponuje třemi otevřenými policemi a dvěma skříňkami. Díky tomu tak vzniká dostatek úložného prostoru, který jistě oceníte. Bílý lesk navíc dodá tomuto kusu nábytku eleganci a moderní design. Dvířka jsou bez úchytek a jsou navrženy tak, abyste je otevřeli pouze lehkým potaženým.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDFRozměry: šířka: 98 cmhloubka: 41,5 cmvýška: 156,5 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 62,5 kgDodáváno v demontu.