decorior

Rozkládací jídelní stůl LINDY

Oblíbený a kvalitní produkt Rozkládací jídelní stůl LINDY od známé kvalitní značky Kondela pohodlně dostanete momentálně se slevou. Nyní získáte od 4 170 Kč.
EAN: 139692
Rozkládací jídelní stůl LINDY
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
4 170

Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Rozkládací stůl LINDY se dá roztáhnout do šířky až 184 cm. Usadíte tak pohodlně i vaše hosty. Navíc, když se k tomu přidá elegantní a moderní design, zažijete i jiný než gastronomický zážitek.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDF Rozměry: šířka: 135 – 184 cmhloubka: 86 cmvýška: 78,3 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 43 kgDodáváno v demontu.,Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Rozkládací stůl LINDY se dá roztáhnout do šířky až 184 cm. Usadíte tak pohodlně i vaše hosty. Navíc, když se k tomu přidá elegantní a moderní design, zažijete i jiný než gastronomický zážitek.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDF Rozměry: šířka: 135 – 184 cmhloubka: 86 cmvýška: 78,3 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 43 kgDodáváno v demontu.