decorior

RTV stolek 1D/160 LINDY

Kvalitní a levný produkt RTV stolek 1D/160 LINDY od značky s dobrým jménem Kondela k dostání u nás právě za akční cenu. Právě teď jen za 3 740 Kč.
EAN: 139699
RTV stolek 1D/160 LINDY
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
3 740

Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
TV stolek je nedílnou součástí obývacích pokojů. Pohodlně na něj umístěte televizor nebo jiné multimediální zařízení. Poskytuje také množství vnitřního úložného prostoru v podobě dvou polic a jedné uzavřené skříňky, která je také uvnitř rozdělena. Univerzální, ale přitom elegantní bílý lesk dodá místnosti moderní design.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDF Rozměry: šířka: 156 cmhloubka: 41,5 cmvýška: 61 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 36,6 kgDodáváno v demontu.,Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
TV stolek je nedílnou součástí obývacích pokojů. Pohodlně na něj umístěte televizor nebo jiné multimediální zařízení. Poskytuje také množství vnitřního úložného prostoru v podobě dvou polic a jedné uzavřené skříňky, která je také uvnitř rozdělena. Univerzální, ale přitom elegantní bílý lesk dodá místnosti moderní design.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDF Rozměry: šířka: 156 cmhloubka: 41,5 cmvýška: 61 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 36,6 kgDodáváno v demontu.