decorior

RTV stolek DELIS B

Tento velmi oblíbený produkt RTV stolek DELIS B od dodavatele s dlouholetou historií Kondela máte možnost najít již dnes za outletovou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 4 390 Kč.
EAN: 139689
RTV stolek DELIS B
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
4 390

Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
RTV stolek DELIS B poskytuje dostatek úložného prostoru. Za dvířky z MDF najdete polici z DTD. Dvířka se otevírají pomocí kovových úchytů. Kromě skříněk nabízí i otevřený úložný prostor s policí. V zadní stěně je otvor na vývod kabelů. RTV stolek DELIS krásně vynikne v obývacím pokoji, i v pracovně či studentském pokoji.Barva:dub bolzano / černáMateriál:laminovaná DTD / MDF Rozměry:šířka: 150 cmhloubka: 42 cmvýška: 51,2 cmtloušťka materiálu: 16 mmvýška spodního prostoru od podlahy: 5 cmHmotnost:37,5 kgDodáváno v demontu.,Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
RTV stolek DELIS B poskytuje dostatek úložného prostoru. Za dvířky z MDF najdete polici z DTD. Dvířka se otevírají pomocí kovových úchytů. Kromě skříněk nabízí i otevřený úložný prostor s policí. V zadní stěně je otvor na vývod kabelů. RTV stolek DELIS krásně vynikne v obývacím pokoji, i v pracovně či studentském pokoji.Barva:dub bolzano / černáMateriál:laminovaná DTD / MDF Rozměry:šířka: 150 cmhloubka: 42 cmvýška: 51,2 cmtloušťka materiálu: 16 mmvýška spodního prostoru od podlahy: 5 cmHmotnost:37,5 kgDodáváno v demontu.