decorior

Šatní skříň ARYAN 2D

Hodně povedený výrobek Šatní skříň ARYAN 2D od top výrobce Kondela můžete najít právě teď u nás v bezva akci! Akční cena již od 7 950 Kč.
EAN: 139675
Šatní skříň ARYAN 2D
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
7 950

Obdivujete krásný, harmonický, ale zejména elegantní nábytek ve skandinávském stylu? Výborně! ARYAN, sektorový systém vhodný na zařízení obývacích pokojů, jídelen a ložnic je vytvořen přímo do vašeho příbytku. Barevné provedení bílá je ideální do každého interiéru, snadno kombinovatelné s doplňky v barevném kontrastu.Konstrukce sektoru je vyrobena z laminované DTD, dvířka jsou vyrobeny z MDF. Dvířka doplňuje originální vzor. I díky němu je tento nábytek unikátní. Celkový vzhled každé části sektoru dotvářejí elegantní nožičky. Komponenty ze sektoru se objednávají jednotlivě, díky čemuž si můžete vytvořit sestavu podle vašich představ.
Věšáková skříň ARYAN 2D ve skandinávském stylu s ozdobnými dvířky a elegantními nožičkami je vyrobena z laminované dřevotřísky a MDF v barevném provedení bílá. Za dvoukřídlými dveřmi ukrývá věšákovou tyč na zavěšení oblečení a šatů. Dvoudveřovou skříň ARYAN 2D budete potřebovat ve vaší ložnici.Barva:bíláMateriál:laminovaná DTD / MDFRozměry:šířka: 95 cmhloubka: 59 cmvýška: 200 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost:76 kgDodáváno v demontu.,Obdivujete krásný, harmonický, ale zejména elegantní nábytek ve skandinávském stylu? Výborně! ARYAN, sektorový systém vhodný na zařízení obývacích pokojů, jídelen a ložnic je vytvořen přímo do vašeho příbytku. Barevné provedení bílá je ideální do každého interiéru, snadno kombinovatelné s doplňky v barevném kontrastu.Konstrukce sektoru je vyrobena z laminované DTD, dvířka jsou vyrobeny z MDF. Dvířka doplňuje originální vzor. I díky němu je tento nábytek unikátní. Celkový vzhled každé části sektoru dotvářejí elegantní nožičky. Komponenty ze sektoru se objednávají jednotlivě, díky čemuž si můžete vytvořit sestavu podle vašich představ.
Věšáková skříň ARYAN 2D ve skandinávském stylu s ozdobnými dvířky a elegantními nožičkami je vyrobena z laminované dřevotřísky a MDF v barevném provedení bílá. Za dvoukřídlými dveřmi ukrývá věšákovou tyč na zavěšení oblečení a šatů. Dvoudveřovou skříň ARYAN 2D budete potřebovat ve vaší ložnici.Barva:bíláMateriál:laminovaná DTD / MDFRozměry:šířka: 95 cmhloubka: 59 cmvýška: 200 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost:76 kgDodáváno v demontu.