decorior

Šatní skříň FIDEL dub craft zlatý / grafit šedá

Velmi žádaný kus Šatní skříň FIDEL dub craft zlatý / grafit šedá originál od výrobce Kondela jednoduše získáte zde nyní se slevou. Nyní lze objednat jen za 8 790 Kč. EAN: 32242076102715
Šatní skříň FIDEL dub craft zlatý / grafit šedá
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
8 790
Popis produktu

Máte rádi pořádek, jednotvárnost a milujete jednoduché barvy? Představujete si váš obývák, jídelnu či ložnici v moderním, ale jedinečném duchu? Právě pro vás se přišel představit sektorový systém FIDEL. Barevná kombinace dub craft zlatý / grafit šedá je tou pravou volbou. Vyroben je z DTD laminované a dvířka jsou z MDF.
Tato skříň je jedním z komponentů moderního sektorového systému FIDEL. Originální design se vám zlíbí a navíc nabízí dostatečný úložný prostor v podobě polic a věšákové tyče. Skříň vkusně kdekoliv zapadne.Barva:dub craft zlatý / grafit šedáRozměry:šířka: 95 cm hloubka: 58 cm výška: 200,5 cm Materiál:DTD laminovaná / MDFHmotnost:82 kg Dodáváno v demontu. ,Máte rádi pořádek, jednotvárnost a milujete jednoduché barvy? Představujete si váš obývák, jídelnu či ložnici v moderním, ale jedinečném duchu? Právě pro vás se přišel představit sektorový systém FIDEL. Barevná kombinace dub craft zlatý / grafit šedá je tou pravou volbou. Vyroben je z DTD laminované a dvířka jsou z MDF.
Tato skříň je jedním z komponentů moderního sektorového systému FIDEL. Originální design se vám zlíbí a navíc nabízí dostatečný úložný prostor v podobě polic a věšákové tyče. Skříň vkusně kdekoliv zapadne.Barva:dub craft zlatý / grafit šedáRozměry:šířka: 95 cm hloubka: 58 cm výška: 200,5 cm Materiál:DTD laminovaná / MDFHmotnost:82 kg Dodáváno v demontu.