decorior

Skříň FIDEL dub craft zlatý / grafit šedá

Vynikající výrobek Skříň FIDEL dub craft zlatý / grafit šedá s osvědčenou značkou Kondela snadno naleznete tady a teď právě za výhodnou cenu. Akční ceny od 7 250 Kč. EAN: 32242076102575
Skříň FIDEL dub craft zlatý / grafit šedá
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
7 250
Popis produktu

Máte rádi pořádek, jednotvárnost a milujete jednoduché barvy? Představujete si váš obývák, jídelnu či ložnici v moderním, ale jedinečném duchu? Právě pro vás se přišel představit sektorový systém FIDEL. Barevná kombinace dub craft zlatý / grafit šedá je tou pravou volbou. Vyroben je z DTD laminované a dvířka jsou z MDF.
Tato skříň je jedním z komponentů moderního sektorového systému FIDEL. Originální design se vám zalíbí a navíc nabízí dostatečný úložný prostor v podobě polic. Skříň vkusně kdekoliv zapadne.Barva:dub craft zlatý / grafit šedáRozměry:šířka: 95 cm hloubka: 42 cm výška: 159,5 cm Materiál:DTD laminovaná / MDFHmotnost:63 kg Dodáváno v demontu. ,Máte rádi pořádek, jednotvárnost a milujete jednoduché barvy? Představujete si váš obývák, jídelnu či ložnici v moderním, ale jedinečném duchu? Právě pro vás se přišel představit sektorový systém FIDEL. Barevná kombinace dub craft zlatý / grafit šedá je tou pravou volbou. Vyroben je z DTD laminované a dvířka jsou z MDF.
Tato skříň je jedním z komponentů moderního sektorového systému FIDEL. Originální design se vám zalíbí a navíc nabízí dostatečný úložný prostor v podobě polic. Skříň vkusně kdekoliv zapadne.Barva:dub craft zlatý / grafit šedáRozměry:šířka: 95 cm hloubka: 42 cm výška: 159,5 cm Materiál:DTD laminovaná / MDFHmotnost:63 kg Dodáváno v demontu.