decorior

Taburet modrá / béžová Dekorhome

Hodně prodávaný produkt Taburet modrá / béžová Dekorhome od výrobce s dlouholetou historií Vida jednoduše seženete aktuálně na webu za outletovou cenu. Ve skvělé akci za 2 072 Kč.
EAN: 8718475572381
Taburet modrá / béžová Dekorhome
Ověřit dostupnost
Značka: vida
2 072

Sedněte si nebo na něj hoďte nohy a odpočívejte! Náš moderní a módní ručně pletený/tkaný taburet bude praktickým i dekorativním doplňkem interiéru vašeho domova.
Podnožka je vyrobena z juty a bavlny a pro maximální pohodlí je naplněna pěnovými kuličkami z EPS. Umístěte taburet před pohovku nebo křeslo a ještě více zútulníte prostředí v každé místnosti!Barva:modrá / béžováMateriál:bavlna / jutaRozměry:průměr: 50cmvýška: 30 cmHmotnost:  3 kg,Sedněte si nebo na něj hoďte nohy a odpočívejte! Náš moderní a módní ručně pletený/tkaný taburet bude praktickým i dekorativním doplňkem interiéru vašeho domova.
Podnožka je vyrobena z juty a bavlny a pro maximální pohodlí je naplněna pěnovými kuličkami z EPS. Umístěte taburet před pohovku nebo křeslo a ještě více zútulníte prostředí v každé místnosti!Barva:modrá / béžováMateriál:bavlna / jutaRozměry:průměr: 50cmvýška: 30 cmHmotnost:  3 kg