decorior

Taburet s výšivkou látka Dekorhome Béžová

Tento nejprodávanější produkt Taburet s výšivkou látka Dekorhome Béžová od kvalitního výrobce Vida jednoduše najdete tady teď skutečně výhodně. Výhodně za cenu 1 466 Kč.
EAN: 8719883867267
Taburet s výšivkou látka Dekorhome Béžová
Ověřit dostupnost
Značka: vida
1 466

Sedněte si nebo si na něj natáhněte nohy a relaxujte! Náš kulatý bavlněný taburet s barevnou výšivkou bude praktickým i dekorativním doplňkem interiéru vašeho domova.
Podnožka je vyrobená ze 100% bavlny a je vyplněná recyklovaným vláknem tak, aby byla velmi pohodlná. Bavlněný taburet může sloužit jako otoman nebo stolička. Taburet můžete umístit kamkoli, ať je to vaše ložnice, obývací pokoj, dámská toaleta nebo jiné místo ve vašem domě nebo kanceláři.Barva:bílá / černá / fuchsiovábéžová / bílá / fuchsiováčerná / bíláVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:látka (100% bavlna)Rozměry:šířka: 60 cmhloubka: 60 cmvýška: 25 cmHmotnost:6,7 kgDodáváno v demontu.,Sedněte si nebo si na něj natáhněte nohy a relaxujte! Náš kulatý bavlněný taburet s barevnou výšivkou bude praktickým i dekorativním doplňkem interiéru vašeho domova.
Podnožka je vyrobená ze 100% bavlny a je vyplněná recyklovaným vláknem tak, aby byla velmi pohodlná. Bavlněný taburet může sloužit jako otoman nebo stolička. Taburet můžete umístit kamkoli, ať je to vaše ložnice, obývací pokoj, dámská toaleta nebo jiné místo ve vašem domě nebo kanceláři.Barva:bílá / černá / fuchsiovábéžová / bílá / fuchsiováčerná / bíláVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:látka (100% bavlna)Rozměry:šířka: 60 cmhloubka: 60 cmvýška: 25 cmHmotnost:6,7 kgDodáváno v demontu.