Toaletní stolek s taburetem Dekorhome Šedá

Náš luxusní toaletní stolek se stoličkou je ideální místo pro ranní líčení a přípravu na další den. Je také vybavený... více informací »
Toaletní stolek s taburetem Dekorhome Šedá
Značka: vida
5 769 Kč
Ověřit dostupnost
Náš luxusní toaletní stolek se stoličkou je ideální místo pro ranní líčení a přípravu na další den. Je také vybavený...

Náš luxusní toaletní stolek se stoličkou je ideální místo pro ranní líčení a přípravu na další den. Je také vybavený fantastickou úložnou kapacitou pro vaše šperky a kosmetiku.
Tento kosmetický stolek s oválným zrcadlem a stoličkou je završením každé ložnice. Zásuvka nabízí dostatek prostoru pro úhledné ukládaní kosmetiky pro každý den. Na stoličce s vysokým polstrováním se vám při líčení bude velmi dobře sedět. Když stoličku právě nepoužíváte, můžete ji zasunout pod stolek a ušetřit místo. Stolek má také dlouhou životnost a snadno se udržuje.Barva: bílárůžovášedáčernáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: dřevo pavlovnie / MDFRozměry stolku: šířka: 100 cmhloubka: 40 cmvýška: 75 / 146 cmvnitřní rozměry velké zásuvky: 25,5 x 27,5 x 7,8 cmvnitřní rozměry malé zásuvky: 17,5 x 8 x 6,7 cmRozměry taburetu: šířka: 38 cmhloubka: 29 cmvýška: 45 cmHmotnost: 24,9 kgDodáváno v demontu. ,Náš luxusní toaletní stolek se stoličkou je ideální místo pro ranní líčení a přípravu na další den. Je také vybavený fantastickou úložnou kapacitou pro vaše šperky a kosmetiku.
Tento kosmetický stolek s oválným zrcadlem a stoličkou je završením každé ložnice. Zásuvka nabízí dostatek prostoru pro úhledné ukládaní kosmetiky pro každý den. Na stoličce s vysokým polstrováním se vám při líčení bude velmi dobře sedět. Když stoličku právě nepoužíváte, můžete ji zasunout pod stolek a ušetřit místo. Stolek má také dlouhou životnost a snadno se udržuje.Barva: bílárůžovášedáčernáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: dřevo pavlovnie / MDFRozměry stolku: šířka: 100 cmhloubka: 40 cmvýška: 75 / 146 cmvnitřní rozměry velké zásuvky: 25,5 x 27,5 x 7,8 cmvnitřní rozměry malé zásuvky: 17,5 x 8 x 6,7 cmRozměry taburetu: šířka: 38 cmhloubka: 29 cmvýška: 45 cmHmotnost: 24,9 kgDodáváno v demontu. 

Velmi žádaný produkt Toaletní stolek s taburetem Dekorhome Šedá od známého výrobce vida můžete získat na našich stránkách teď právě ve slevě. Právě lze objednat jen za 5 769 Kč.